SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Mariusz, tradycyjnie dobra i wyważona wypowiedź
Panowie, myślę, że topór wojenny można zakopać, a potencjalny user sam wyciągnie wnioski z tego, co tu napisaliście.

_Knife_, możesz rozwinąć co miałeś na myśli pisząc, że "ja nie jestem KM"?
A co do ćwiczenia różnych sytuacji, to chodzi o uświadomienie pewnych rzeczy wynikających z ograniczeń terenowych, nauka np. na jaką odległość nie podchodzić, jak się nie ustawiać podczas zaczepek itp. Musiałbyś zobaczyć, może byś się do tego przekonał.

A nowa Koleżanka może napisze co-nieco o treningach - gdzie, kto prowadzi zajęcia, jaka sekcja, jakie wrażenia...

Pozdrawiam!

Zmieniony przez - wilk80 w dniu 2006-09-05 22:02:33

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
Macie rację Wilku i Mariuszu. Powiedziałem już w z-e co miałem powiedzieć.Na tym koniec.

było nie było było nam miło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"_Knife_ , możesz rozwinąć co miałeś na myśli pisząc, że "ja nie jestem KM"?"

Kaczyniak twierdzi że jak ktoś obraża jego obraża Polskę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69
zajęcia odbywają się w Zielonej Górze i prowadzi je Darek Waluś. Wrażenia... hmm... po przeczytaniu tego forum obawiałam się że na pierwszych zajęciach nasłucham się o wyższości jednej organizacji nad drugą i tym podobnych nic nie wnoszących bzdur ale nic takiego się nie wydarzyło - może dlatego że w zielonej chyba nikt inny się tym nie zajmuje więc nie trzeba gromić "konkurencji". Generalnie mało było gadania i dorabiania ideologii a dużo ruchu. Oczywiście dla mnie to kompletna nowość więc wszystko wydaje się póki co trudne. No i oczywiście ledwie wstałam następnego dnia bo chyba nie było na moim ciele miejsca które by mnie nie bolałoTo tyle. Zdecydowałam się i mam nadzieję że wystarczy mi zapału bo póki co zapowiada się naprawde nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2948
Gratuluję, pierwszy trening za Tobą reszta poleci z górki.Życzę sukcesów i wytrwałości i nie przejmuj się początkującymi trudnościami, wszystkiego się nauczysz i wszystko opanujesz. Cierpliwości.
No i poprawi Ci się figura

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
To fajnie trafiłaś :) Znam Darka - kawał chłopa z niego :) Ogólnie bardzo dobry trener i porządny facet (nie otacza się tą dziwną aurą o której pisał wilku) Spotkamy się może na jakimś zlocie (niedługo spotkanie w Wawie z Eyalem Pozdroofki i powodzenia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
Hmm...mam prośbę do ciebie wilku jako najlepszego speca od KM na tych stronach :) Mógłbyś przybliżyć zakulisowe zagrywki na scenia KM w Polsce? Dlaczego T.Adamczyk zaczął współpracę z Eyalem, jaką rolę odegrała Elina Toneva w powstaniu Instytutu? Wiem, że to dość luźno związane z tematem - ale jeśli chcesz się podzielić swoją wiedzą - to ja czekam z niecierpliwością :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
OK, od kilku dni nie za bardzo mam dostęp do netu - końcówka urlopu, wyjazd do Poznania, początek pracy po urlopie. Jutro wyjeżdżam na poligon na kilka dni. Jak wrócę, to powinienem znaleźć trochę czasu na napisanie kilku ciekawych rzeczy.
I nie nazywajcie mnie "specem", bo jakoś mnie to trochę krępuje...
Pozdrawiam!

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2948
Przyjacielu powiem ci szczerze, że choć jestem historykiem nie ma sensu rozdrapywać starych ran i przypominać stare waśnie między P. Adamczykiem a resztą. To tylko zaognia sytuację i nie służy dobremu treningowi.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 262 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6426
"Zaogni"??? Powiem szczerze, że jakoś nie dałem ponieść się emocjom dotyczącym działania Instytutu i innych organizacji KM w Polsce (po prostu mnie to nie dotyczy - w Instytucie trzyma mnie fajny trener i ciekawe zgrupowania). Równie dobrze mógłbym trenować w Federacji KM. Ale chciałbym się czegoś dowiedzieć na temat tych sporów :) Ot zwykła ludzka ciekawość :) A że trafił się na forum "kumaty" człowiek (czapki z głów przed wilkiem , to chętnie poczytam sobie jego wrażenia na temat sceny KM w Polsce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium