SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KM Lublin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Witam,

od razu chciałem zaznaczyć, że czytałem różne posty (używałem wyszukiwarki).

Do setna, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów trenuje KM w Lublinie. Planuję się zapisać do jakiejś sekcji, myślałem o tej:

www.kravmaga-wschod.org.pl

Wyczytałem, że w Lublinie jest jedna z najlepszych sekcji w Polsce. Czy to chodzi o tą?


Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2948 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30940
Do setna,

do seDna

Deca ryje kubeł, że aż miło
tak tak kochanie, to na otyłość.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Co prawda nie trenuje w Lublinie, jednak miałem okazję ćwiczyć z Andrzejem Grejnerem podczas wyjazdów i jest to zdecydowanie osoba znająca się na rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
SKMP ma dobrą opinię,wiec na pewno nie zaszkodzi się przejść i zobaczyc co i jak

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Sorka za literówki.


ok, dzięki Wam bardzo

Weszły sogi tylko dla dwóch pierwszych użytkowników. Nie mam pojęcia czemu nie wchodzi do Queblo...

Jeszcze raz dziękuję,



pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Psycholog w policji?

Następny temat

Judo czy Taekwondo

Wiecej