SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KK/TKD Lublin

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2119
Witam! szukam w Lublinie jakiejś sekcji dla dorosłych (początkujący), gdzie można trenować karate kyokushin lub teakwondo. Użyłem wyszukiwarki i znalazłem kluby na Głowackiego i Racławickich (kk), a także treningi na Globusie (tkd).

Zwracam się z prośbą do osób trenujących, mających większe rozeznanie, o ewentualne opinie na temat powyższych sekcji oraz info o treningach.

Z góry dzieki. pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Heh, do nas też niegdyś przychodzili ludzie z KK i sparowaliśmy tak na zasadach kicka, jak i KK. Każdemu powiem jak było - niektórzy nasi pozamiatali karatekami, niektórzy karatecy pozamiatali naszymi. Żaden wstyd. z ludźmi z warszawskiego ITF też sparowaliśmy na obozie i niejednemu z zawodników obu ekip przyszło odebrać lekcję pokory - nikt się nie wstydził tego ani nie obrażał. Ja tam bardzo szanuje ludzi walczących poza swoim stylem, niezależnie od wyników.

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Witam. Trenuje KK w lublinie na racławickich u senseja Mamińskiego.

http://www.karate-kyokushin.lublin.pl/aktualnosci.html

powyżej daje link do strony tam znajdujesię numer pod który może pan zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć

Ze swojej strony moge powiedzieć że atmosfera jest na treningach miła aczkolwiek ciężko trzeba się napracować
Ale jak ja to mawiam im gorzej tym lepiej

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Na Globusie to nasza sekcja TKD/kick. Zapraszam po prostu na salę, najlepiej sprawdzić wszystko w praniu...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Gizmo byłem pierwszy jego dusza należy do mnie
LoL

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505
Heh, mne to ne vadi. Niech sprawdzi tu i tu i wybierze gdzie mu będzie pasować - a może w ogóle pójdzie do jakiejś innej sekcji. Grunt to znaleźć coś pasującego dla siebie...

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2119
Spartan 13:
powyżej daje link do strony tam znajdujesię numer pod który może pan zadzwonić i wszystkiego się dowiedzieć...
hehe jaki ja tam pan... chyba jesteśmy z jednego rocznika (profil) a to "dr" w nicku to nie skrót od doktora

aczkolwiek ciężko trzeba się napracować...
no i tu mnie pocieszyłeś

GizmoTKD:
Zapraszam po prostu na salę, najlepiej sprawdzić wszystko w praniu...
Sprawdzę w najbliższym czasie wszystkie te sekcje, tylko muszę jeszcze obczaić jak mi godziny pasują.

Jeszcze raz dzięki za info... no to po sogu.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
tylko azuważyłem że na sekcje dla starszych złą godzine wpisali powinna być 20.00

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Spartan nie obraź się, znam obu panów - zarówno Gizmo jak i Maminskiego.
Gizmo to sympatyczny konkretny facet, dobry fachowiec i wielki pasjonat SW. Jego uczniowie od wielu lat zdobywają tytuły mistrzowskie w TKD i kickboxingu a klub który założył jest w czołówce TKD (PUT) w Polsce. W klubie LKSW DAN (Gizma) jest ponad 10 (nieraz 20 startów rocznie w zawodach różnej rangi). Gizmo ma 5 dan w TKD i wielki szacunek do przedstawicieli innych styli walki. Jak znam obu, to z czystym sumieniem bym polecił tylko Gizma ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
No nie obrażam się bokażdy ma prawo do własnego zdania ;)
Ale u nasteż jest sporo startów na zawodach więc wg mnie to akurat jest niezbyt trafny przykład
Kurcze widze sporo osób jest z Lublina można by jakiś zlocik wykminić

A tak BTW mam pytanko do Gizmo.
Ja jestem z Lubartowa i u nas jest sekcja TKD prowadzona przez pana Jeduta.
Reprezentujecie ten sam styl TKD czy jakieś inne ??
Tak pytam z ciekawości
Z góry dzięki za ODP
POZDRO!

Zmieniony przez - Spartan13 w dniu 2008-12-02 13:45:39

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
atmosfera jest na treningach miła aczkolwiek ciężko trzeba się napracować - ten argument jest też jest nie trafny, bo u Gizma atmosfera też jest miła a i zapierdzielać trzeba jak koń

Zmieniony przez - MarKosTSD w dniu 2008-12-02 13:49:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Nie wiem jak jest u Gizma ale chętnie bym wpadł pooglądać i popytać o kilka rzeczy związanych choćby z rozciąganiem

A co do mojego senseja to dla nas jest jak i nie boje sie tego stwierdzenia, troche jak drugi ojciec.
Możemy do niego przyjść ze wszystkim i zawsze nam poradzi lub pomoże.
Osobiście mam o nim bardzo dobre zdanie choć nie twierdze ze znam go jak nikt inny. Bo mam z nim kontakt tylko podczas treningów kadry i zawodów czy jakichś wyjazdów klubowych.
Ale jest naprawde bardzo miłym człowiekiem, przynajmniej ja mam takie zdanie o nim.
Bardzo lubie z nim sparowac bo pomimo ze mógłby zrobić ze mnie sałatke warzywną to jednak wie na ile może sobie pozwolić a np spotkałem się z trenerami którzy prali swoich uczniów jak worki treningowe ( nasza lubartowska sekcja TKD jednak imienia tego pana nie wymienie ). Ja wiem że wy macie między sobą troche inne stosunki bo wszyscy prowadzicie własne sekcje i jak by nie patrzeć jest to pewien konflikt ,,interesów'' ( nie mam tu na myśli kasy ).
Ja osobiście do was wszystkich mam wielki szacun bo jak by nie było poświęciliście się po to by przekazać swoją wiedze i umiejętności innym inie robi mi różncy czy to jest TKD TSD czy KK.
Liczy się fakt i działanie

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Combat Ju Jitsu

Następny temat

Zapasy a masa ?

WHEY premium