SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Otwarty trening Kung-Fu Tang Lang Quan Lublin-Zalew

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Otwarty trening Kung-Fu Tang Lang Quan Lublin-Zalew

Na dzień 17 maj 2009 w niedziele, planowany jest otwarty dla wszystkich chętnych trening Kung-Fu (o ile dopisze pogoda).
Miejsce spotkania przy wyciągu narciarskim po stronie dąbrowy nad zalewem zembrzyckim w Lublinie o godz. 10.00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztukami walki, trenujących inne sztuki walki i takich którzy nigdy nic nie trenowali do wzięcia udziału w treningu i poznania tradycyjnego systemu jakim jest Tang Lang Quan

Wszyscy chcący wziąć czynny udział w treningu powinni miec ze sobą luźne ubranie a także wygodne obuwie.

Dodatkowe informacje:

Gadu-Gadu 746548
Tel. 798720668
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 925
Jako że sam trenuje Modliszkę w Toruniu dodam coś od siebie.

W zeszłym roku miałem okazję poznać Wuxia na stażu, nie zauważyłem jakiejś bariery spowodowanej innym niż Warszawa miejscem zamieszkania (może po prostu jej nie ma?).
Pomyśl nad tym chwile... może lepiej inaczej podejść do sprawy ?

Pozdrawiam Paweł

"Człowieka można zniszczyć ale nie pokonać" E.Hemingway

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
A kto poprowadzi zajęcia i co będzie tematem przewodnim???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Dodatkowe informacje o naszej szkole:

http://www.youtube.com/tanglanglublin 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793

nic już mnie chyba nie zdziwi...

Zmieniony przez - wuxia w dniu 2009-05-14 15:45:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
dla wszystkich ,ktorzy uwierzyli,ze autor tej strony You Tube jest mistrzem
...nie wystarczy kupic czarny pasek
poza tym modliszka toto juz nie jest...
proponuje komercyjne zabiegi w stylu stworzylem swoj wlasny styl,ulepszajac tak skostnialy styl modliszki hi,hi

http://budo.net.pl/viewtopic.php?t=9767&postdays=0&postorder=asc&start=0 

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 918
poczytajcie sobie drogie dzieci

EX FONTANA PURA ET HORDEUM DISTICHUM NUTANS ET HUMULUS LUPULUS BAVARICUS
NUNC EST BIBENDUM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Ludzie, o co wam chodzi?? to jest zaproszenie na trening a nie miejsce do czytania waszych wypocin...zawisc , zazdrosc was gryzie ??opinie radze dawac dopiero po uprzednim zapoznaniu sie z tematem, z tym co trenujemy , nie jest to mozliwe jesli nie bylo sie na naszych treningach . Jak macie jakies watpliwosci to czemu ich nie wyjasnicie oko w oko?Tego typu dyskusje do niczego nie prowadza.Panowie wuxia i p.Bulionus zajmijcie sie swoimi sprawami... Jesli ktos jest zainteresowany zapraszam aby sie przekonal co i jak cwiczymy.Po to wlasnie jest otwarty trening. Pan wuxia tez jest oczywiscie zaproszony , zwlaszcza ze podobno nigdy nie byl na treningu prowadzonym przez instruktora kfm z Lublina.
Instruktor z Lublina wcale nie robi z siebie jakiegos wielkiego Mistrza ,organizuje mijsce trenigowe i kazdy przychodzi kto uwaza ze jest fajnie .

Prosze o wpisy dotyczace tematu postu , ludzi zainteresowanych cwiczeniem kf modliszki w Lublinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Drogi dzidku dawno tak mnie nic nie rozbawiło niż to co napisałeś
Absolutnie nic nie mam do waszej inicjatywy....a jedynie do promowania tego jako stylu modliszki...dlaczego? to bardzo proste...znam Piotra osobiście od lat...i uważam, że ma duzy talent ale...od wielu lat nie ma i nie miał nauczyciela a co za tym idzie niech wprost mówi, że ćwiczy i uczy modliszki Piotra.S. i luzik
p.s.
właśnie zajmuję się swoimi sprawami,bo po 24 latach ćwiczenia tego systemu nie życzę sobie być kojarzonym z w.w. osobą...proste czy jaśniej napisać?
a i jeszcze jedno, taki drobiazg, zanim znowu coś "palniesz"....to Piotr wielokrotnie prosił mnie o naukę a nie ja jego więc, nie muszę jechać do lubina na wasz trening bo to co widziałem na youtube całkowicie mi wystarcza
Pozdrawiam i zyczę owocnego treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Heh to kiepski jest ten Twoj humor...

Czy Pan jest straznikiem stylu ze wtraca sie Pan w nie swoje sprawy?? Czy napisałem cos ze instruktor lubelski uczy modliszki przekazanej przez mistrza Marka P. Radze zastanowic sie troche co Pan pisze zanim cos znowu Pan "palnie" ...i czytac ze zrozumieniem.

Jeszcze raz apeluje:

Prosze o wpisy dotyczace tematu postu , ludzi zainteresowanych cwiczeniem kf modliszki w Lublinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2170 Wiek 55 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30793
Smutne jest to co napisałeś i świadczy o całkowitym braku pokory i szacunku....a może pod tym nickiem to ty Piotrze piszesz ???
Po raz ostatni napiszę....reklamujecie się jako Tang lang Quan i proponujecie poznanie tego sysytemu.....i tu tkwi nieporozumienie ...jak mozna pokazywać coś o czym nie ma się pojęcia???
ale może jestem w błędzie? wymień mi nauczycieli Piotra i jakie ma uprawnienia do prowadzenia zajęć,kto mu je dał i kiedy...bardzo chętnie poczytam i jeśli jestem w błędzie to publicznie przeproszę
p.s.
Ludzie mają prawo wiedzieć co i u kogo ćwiczą i tyle....
To co robi Piotr to prawie Tanglang Quan...ale prawie czyni wielką róznicę
Napiszcie w ogłoszeniu, że zapraszacie na trening kung fu cunami i nikt się nie będzie was czepiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Niestety ale prawda jest taka ze Warszawa nie ma monopolu w Polsce na kung fu modliszki .Moze byscie chcieli taki miec i dlatego Was to gryzie . To jest smutne. Ponawiam pytanie: Czy Pan jest straznikiem stylu ze wtraca sie Pan w nie swoje sprawy?? Prosze zajac sie swoja akademia a nie wybawianiem ludzi spod jarzma lubelskiej akademii kung fu modliszki. Kto che to przychodzi. Mi sie bardzo podoba .
A nasz instruktor cwiczy kf od 1991 roku i jest w tym naprawde niezly...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cowboy karate

Następny temat

Duszenie - Mata leo

WHEY premium