SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Nóg na Worku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5184

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Czesć !! Chciałbym was prosić o ułożenie treningu pod same nogi tylko nogi na stronie Knifa niema pod same nogi bez rąk ani na sfd ani w necie,autentycznie gdyby było to bym was nie prosił.Chodzi o trening na worku bo niestety niemam partera do treningu.Chciałbym żeby był na siłe+wytrzymałosć+szybkość bo u mnie na trenigach są takie mieszanki.Głuwnie chodzi o kopniecia okrężne tylko okrężne.Prosze niekomentować tlyko jakby ktoś miał jakiś pomysł napisać.Z ury dzieuje wszystkim

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Cytuję itf.prv.pl:

"Ćwiczenia do zastosowania w treningu szybkości:

-> Uderzenia na tarczę 5 sekund - 30 sekund przerwy, uderzenia 10 sekund - 50 sekund przerwy etc."

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głównie sie pisze przez ó
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Dragon - " ... skoro pyta to pasuje odpowiedzieć, a jak sie komuś nie chce to niech sie wogóle za to nie zabiera." Pamiętasz te słowa

Po co Ci to jak chodzisz na Thaia ??

Zmieniony przez - grom1234 w dniu 2006-08-07 10:10:57

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 181 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1777
chce przypakowac na nogi ;D . Powinienes sam sobie wymyslec wlasny trening rozciagaj sie i bij w worek nnie ma jakis specjalnych technik zeby walic w worek wiec sam kobinuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie tu wogóle za odpowiedź nie zabierałem
Raziła mnie tylko ortografia kolegi więc go poprawiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6590
siła + wytrzymałość + szybkość cos mi sie wydaje, ze to nie mozliwe podobnie jak w kulturystyce masa + definicja + rzeźba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Już szybkość i wytrzymałość podczas jednego tre to problem.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5600
Najlepszym sposobem na zwiekszenie szybkosci i sily kopniecia jest kopanie w worek.Po rozgrzewce stajesz przed workiem i kopiesz 5 do 15 kopniec jedna noga i zmiana ,jedzie druga noga.Kazde kopniecie z maksymalna sila i szybkoscia.I tak tluczesz worek az padniesz(lub worek padnie).Z czasem zaczynasz wydluzac czas treningu,dzieki czemu poprawia sie wytrzymalosc nog.Tylko nie mozesz wydluzac czasu treningu kosztem intensywnosci,1.intensywnosc a 2. czas trwania treningow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5600
Jak ten trening okaze sie za lekki, mozesz zwiekszyc trudnosc czwiczenia.
Kopiesz jedna noga na wszystkie trzy poziomy ;lowkick,tulow,glowa po 10 kopniec na kazdy poziom i zmiana nogi.Zaczynaj zawsze od dolu,kopniecia na glowe sa bardziej meczace,wiec jak wymeczysz sie na nizszym poziomie to kopanie na glowe bedzie katorga.Jesli trenujesz na worku kombinacje rece-nogi to po zakonczeniu wlasciwego treningu zrob jedna serie kopniec 30 do 50 kopniec na noge,zajmie to od 1 do 2 minut a wytrzylalosc nog i wydolnosc ogolna podniesie sie bardzo szybko.Nastepne czwiczenie dobre na wytrzymalosc:10 podskokow kolanami do klatki i kopanie w worek,bez zadnej przerwy na odpoczynek po podskokach.mozesz robic przysiady i worek.przysiad, w przysiadzie skoki do przodu ,do tylu i worek.To samo mozna robic na rece;pompki,porecze,drazek i worek.Zwieksza wytrzymalosc niesamowicie.Nastepne cwiczenie to ;Stajesz w pozycji walki ,robisz przysiad i wstajac z przysiadu kopiesz.Ale nie wstajesz i kop tylko kopniecie wyprowadasz w tym samym momencie jak zaczynasz wstawac,tak ze przez wieksza czesc wstawania podnosisz sie na jednej nodze.Po kopnieciu noge kopiaca przestawiasz do przodu i idziesz do przysiadu w pozycji odwrotnej niz zaczoles i tak idziesz idziesz kopiesz kopiesz az autostrada sie skonczy.Te cwiczenie wykonujesz bardzo eksplozywnie ,tu liczy sie dynamika.A jak masz piskownice lub chociasz jakos plaze to mozesz na piasku,najlepij suchym,takim ze zapadasz sie po kostki w piach.Piasek daje po dupie jak cholera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1702 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16720
Przepraszam za spam, ale sprawa dla mnie ważna. mirdseaw trenujesz w tym Chicago coś ? Brat tam mieszka, wkrótce skończy 18 lat i chciałby rozpocząć treningi, najlepiej jakieś stójkowe (MT, KB, Boks) i szuka dobrego klubu. Zakładałem kiedyś specjalnie taki temat, że szukam klubu w Chicago, ale nikt nic nie napisał.

"masz swą wolę w komplecie z honorem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Dzięki dlatego pytałem bo rękami niemoge uderzać teraz mam naderwany więzozrost obojczykowobarkowy i niemoge uderzać bo boli i moge wylądować w gipsie.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gimnastyka

Następny temat

Trenujący KM i ich doświadczenia

WHEY premium