SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 205446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 278
Przeglądałem wątek i nie znalazłem interesującej mnie kwestii. Ktoś stąd trenuje KM u Dubickiego we Wrocławiu? Jak wyglądają treningi i sparringi? Ostro w ****ę czy to zabawa dla studenciaków (bez obrazy ).
Nie piszcie żebym poszedł na trening i zobaczył bo tak zamierzam zrobić, tylko że one startują od 5.09. Tak samo dzwoniłem do trenera, ale wiadomo jak wygląda marketing w tych czasach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przywitać się możesz w spampoście.Jeśli chciałeś tylko po to odświeżyć ten temat,to gratuluję.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam nie wiem jak ja to zrobiłem, że tylko "witam" się wysłało
Przechodząć do tematu to trenuje KM od 1,5m w Rzeszowie w sekcji IKMF Tomasza Kudyby. Jest 4 instruktorów ale jak narazie mamy zajęcia z 2. W zależności z którym mamy trening to trenujemy z przewagą uderzeń lub kombinacji. Uderzenia ćwiczymy na tarczach a kombinacje oczywiście na sobie. Treningi mamy raz w tygodniu, po 2h. Po złapaniu podstaw dojdzie nam osobny trening w parterze na macie. Planowane są też treningi w opuszczonych budynkach gdzie jest półmrok itp itd. Osobiście jestem zadowolony z treningów lecz jest ich jak narazie mało i nad kondycją czy spamiętaniem wszystkich kombinacji trzeba popracować w domu.
Z moich dotychczasowych obserwacji wynika, że jeśli ktoś kto miał zero styczności ze sztukami walki to na KM będzie mu się bardzo ciężko nauczyć zadawać ciosy nie mówiąc już o oddychaniu przy tym (kilka osób uderza podbródkowy obróconą dłonią, kciuk do środka). Słabe kobitki nie obronią się poprzez KM.
Jeśli już ktoś zaczął ćwiczyć KM to należy się do tego bardzo przyłożyć, zresztą tak jest w każdym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jest 4 instruktorów

To ilu jest ćwiczących skoro instruktorów jest 4 a sekcja prowadzi trening raz w tygodniu?

Jeśli już ktoś zaczął ćwiczyć KM to należy się do tego bardzo przyłożyć, zresztą tak jest w każdym sporcie.

KM nie jest sportem.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2012-03-23 18:46:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nabór jest 2 razy w roku. Jest poziom podstawowy, średnio zaawansowany, zaawansowany, parter na macie. Jak zaczynasz to masz raz w tygodniu. Gdzieś po 4 miesiacach jest dodatkowy dzień jako parter na macie. Potem już możesz sobie ćwiczyć i 5 razy w tygodniu z tym, że 3 x w rzeszowie a na 2 trzeba sobie dojechać do innego miasta bo też prowadzą w innych (Rzeszów, Jarosław, Tarnów, Przemyśl).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
A ile za to płacicie, za ten jeden trening? Tak skądinąd to dla mnie zawsze robienie jakichś specjalnych naborów do sekcji w określonym terminie to nieporozumienie choć zauważyłem, że najwięcej osób zaczyna ćwiczyć w nowych sezonach tuz po zakończeniu wakacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
70zł/miesiąc - 1 trening/tydzień a potem 100zł/miesiąc - do 5 treningów/tydzień.

Ja np nie mogłem iść od września i nowy nabór w lutym był dla mnie jak strzał w 10 a tak to bym musiał czekać do września. Z tego co mówili to mają bardzo dużo e-maili z pytaniami kiedy zaczynają nowy nabór i robią jak mają dużo chętnych.

Zmieniony przez - budman9 w dniu 2012-03-23 19:27:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
70zł/miesiąc - 1 trening/tydzień a potem 100zł/miesiąc - do 5 treningów/tydzień.

W życiu bym nie dał 70 zł za 4 treningi w miesiącu, chociaż rozumiem politykę trenera, bo najwięcej jest ludzi którzy poćwiczą tydzień i rezygnują.

Ja np nie mogłem iść od września i nowy nabór w lutym był dla mnie jak strzał w 10 a tak to bym musiał czekać do września.

A co tak jakbyś przyszedł w październiku to trener by Ci zabronił się zapisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
gosciu powiedz że jeszcze nie byłeś na treningu tylko koledzy Ci głupot nagadali.

u mnie 30km od Rze, 2 treningi w tyg. kosztują 60zł a 1 trening 10zł. Do tego trener dojeżdża 30km. I każdy sie cieszy kiedy przyjdzie ktoś nowy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium