SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KM + MT + MMA jednocześnie - dobry pomysł?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Witam,

da się i jest sens ćwiczyć jednocześnie krav magę, tajski boks i mma? Każdą z tych dziedzin dwa razy w tygodniu. Cel - samoobrona. Wydaje mi się, że kondycyjnie będzie ciężko, ale mam wrażenie, że taka kombinacja pozwoli na wszechstronne rozwinięcie. Forum przeszukiwałem, chętnie poznam opinie i doświadczenia innych osób.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Jak nie trenowałeś wcześniej to nie ma to sensu. Wszystko Ci się popierniczy i nic z tego nie będzie. Potrenuj rok/dwa coś konkretnie np mma i wtedy uzupełniaj. Najpieerw musisz podstawy załapać a tutaj w każdym klubie będą Cię inaczej ustawiać.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
4rScorpion - nie napisałem - przed kilkoma laty około dwóch lat tajski - ale po takiej przerwie to zaczynam od zera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
I tak uważam że 2 sw na raz to sporo a 3 to już mija się z celem trochę. Masz podstawy w stójce więc idź na mma, bedziesz miał trening przekrojowy. Do tego kravka i muay thai jest zbędne.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2360 Napisanych postów 30611 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270717
za dużo jak na początek.
Skup się na jednej SW a drugą traktuj jako dodatek. Jakie z wymienionych przez Ciebie weźmiesz to już jest Twoja sprawa.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Jak masz zamiar skupić się na samoobronie to Kravka i ewentualnie, jak sobie przypomnisz podstawy to będziesz mógł coś dołożyć. Jak trenowałeś MT to najsensowniej na początek MT dodać, o ile będzie taka potrzeba.

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2011-09-06 22:49:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeden styl bazowy (najlepiej MT) plus uzupełnienie drugim - takie moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z innej strony temat ugryzę.Zajechałbyś się,bez dobrej michy,suplementacji i regeneracji treningami 6 x w tygodniu.Inne uwagi:jak wyżej.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
6 treningów tygodniowo to pod samoobronę trochę sporo z tym, że nie jest to ogólnie jakaś ogromna liczba dla osób trenujących wyczynowo przynajmniej moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
plus zakładajac ze za każdą SW min. 70zł dalej 210zł na miesiac do tego suple na regenracje. To daje wolną ręka 300zł

Kolega pewnie mysli że pochodzi miesiac badz 2 i bedze wymiatał...
A w MMA będa Ci sie pobielały treningi z MT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24
Dzięki za odpowiedzi, ale trochę mnie zaskoczyliście tym, że sześć treningów to tak dużo. To po ile wy trenujecie? Dwa tygodniowo? Kilku znajomych właśnie polecało kombinowanie różnych styli, aby mieśnie i organizm jak najszybciej się przestawił i przystosował do ostrych sytuacji, poza tym w ten sposób można się ponoć szybciej nauczyć zauważać i bronić przed ciosami (uczenie się refleksów itp).

Serio nie ma ani jednej osoby, która by uważała, że to może być nie taki zły pomysł?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lebiediew vs Toney 5 listopada

Następny temat

Wojsko / Szkoly

WHEY premium