SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
nolvadex40
Panowie powiedzcie mi jeszcze prosze jedno. Czy w policji moge nosic okulary lub soczewki kontaktowe? Niedlugo komisja przedemna a cos mam z tym okiem i nie moge zawalic na komisji. Wiec jak to jest?


Co do soczewek nie wiem,ale w okularach widzialem pare osob i przechodzily okuliste na wkl wiec o te sprawy nie musisz sie martwic,chyba,ze masz bardzo slaby wzrok i nosisz okulary niczym stępień w kazdym razie dzisiaj byl tel,zaczynam od 8listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
No i to chcialem uslyszec :D Danke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam ja zaczynam przygodę z rekrutacją. Chciałem napisać że fajnie iż powstał ten temat bo można się tu wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć, które na pewno przydadzą się podczas każdego etapu. A tak w ogóle to jest tu może ktoś kto planuje, składał papiery bądź też zakończył proces rekrutacji w KWP w Kielcach??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Witajcie

Mam małe pytanko.
Jestem z woj. mazowieckiego i tam jestem zameldowany, lecz aktualnie przebywam w Gdańsku.
Czy mogę złożyć papiery tu w Gdańsku czy muszę się udać do Warszawy?

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
Pierwsze testy dopiero w lutym, trochę poczekam. Przynajmniej się przygotuję, znacie przypadki 40 pkt na sprawnościowym? Trzeba chyba całkiem szybko zapierdzielać co?

Do posta wyżej - możesz. Jestem zameldowany w warszawie a papiery złożyłem w Częstochowie KWP Katowice. Więc spoko

Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-10-29 23:45:18

Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-10-29 23:45:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Dzieki za odpowiedz turboj
Moze znajde czas, zeby w listopadzie ogarnac temat ;D

Zmieniony przez - Marioslaw w dniu 2011-10-30 09:03:00

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
No pewnie,ja ja byłem to babka mi mówiła ze tydzien przedmna jakis zrobił w 1;01 wiec na spokojnie:) Jak graasz w piłe,albo jakis inny sport to jak sie troche przyłozyc to bez problemów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
Ja mialem 1:05 i da sie szybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3
Witam
ostatnio mialem testy sprawnosciowe i wiedzy , otrzymalem łącznie 60 ptk a teraz szukam informacje dotyczące multiselektu , mam pytanie jak go zaliczyć pozytywnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
ja akurat jestem po MS i czekam na wynik test nie jest ciezki nie wiem czemu tak strasza przed nim i moim zdaniem nie masz co sie uczyc do tego, poprostu pisz prawde albo sie nadajesz albo nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium