SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 344640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 39 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 896
Witam.
rm_125 mam prośbę do Ciebie...szukam odpowiedzi na pytania TWO, z tego co czytałem posiadasz takie..jeśli nie jest dla Ciebie problem wysłać mi opracowanie na maila byłbym bardzo wdzięczny...
pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 15806 Napisanych postów 50732 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 840546
jezeli jest taka mozliwosc to tez chetnie rzuce w to okiem.
rm bede wdzieczny za wyslanie pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 376
Szajmon jezeli cie dobrze zrozumiałam czekasz na telefon, ale oni do ciebie nie będą dzwonić, sam musisz zadzwonić do sekcji psychologów i wtedy podadzą ci najbliższy termin, najlepiej zadzwonić w poniedziałek, u nas w Rzeszowie teraz zapisuja na czerwiec , strasznie dużo kandydatów jest, wszyscy chcą do policji ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1193
Efelka
Znaczy się ja miałem dzwonić tam jutro, żeby dowiedzieć się jeszcze jak mi poszedł TWO i wtedy miałem też pytać o MS, ale dzięki za informację. 5 miesięcy u Was na przód. Ciekawe jak u mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1229
Witam,

Zastanawia mnie jedna rzecz, ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Jak wygląda badanie wzroku podczas rekrutacji do Policji? Jest to czytanie literek z kartki, czy jakieś specjalistyczne badanie?

Pozdrawiam,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 79498
Okulista najpierw zagląda w oczy za pomocą dziwnego sprzętu,później jest czytanie cyfr i liter z tablicy znajdującej się kilka metrów od kandydata do Policji,jest także czytanie cyfr z książeczki sprawdzającej czy ktoś nie jest daltonistą,czyli strona w książeczce składa się z ukrytych czerwonych i czerwono podobnych cyfr ukrytych wśród zielonego i zielono podobnego tła.Później jest robiony wpis zdolny-niezdolny do służby w Policji.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22175
i jest jeszcze chyba badanie polegające na zbadaniu tego czy kandydat widzi wypukłości (czy coś w tym stylu)

Zmieniony przez - rm_125 w dniu 2012-01-17 00:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
nie wiem czy w policji też będziecie mieć takie badanie wzroku o którym wyżej napisał rm_125. Startowałem do straży i okulista kazał mi założyć trójwymiarowe okulary i dzięki nim widać odkształcone kółka, radzę się bardzo skupić gdyż różnice są według mnie minimalne ja miałem z tym problem i przy jednej z prób powiedziałem że nie widzę różnicy na co okulista że w takim razie nie mogę być strażakiem ale całe szczęście tak się wysiliłem, że w miarę szybko podałem 3 kółka o które pytał , a wzrok mam idealny. ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64
Mogę jeszcze dopowiedzieć że badania do policji, straży czy funkcjonariuszy pracujących w więzieniu wyglądają tak samo jedyna różnica jak zdołałem ustalić po rozmowie z kolegami którzy ubiegają się do tych służb jest podczas psychotestów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 167 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2915
ma ktoś odpowiedzi do testów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

nutloveb