SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
a jak obniża za bardzo to też źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
sądzę że po prostu nie będą przyjmować dokumentów do końca roku skoro tak pisze na stronie twojej komendy. w krakowie nie przyjmowali papierów od 25 października do 8 listopada...co do tabsów, poznałem kolesia który przeszedł dzięki nim.

Zmieniony przez - Tobik3 w dniu 2011-11-12 15:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100333
Poznań coś ruszył z MS? ,bo ja pod koniec stycznia miałem TWO i nadal cisza.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Ło. No teraz to mnie kolego zdziwiłes. Dwa nabory juz były chyba,wie albo cos przeskrobałes i Cie skreslili,a swoja tez szybko sie obudziłesDzwoniłes moze do nich w tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100333
Kartoteka czysta... znajomi tez czekali po 7-8 miesięcy.. dzwonić do kadr ? :P

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
Nie masz narazie po co dzwonic,nic to nie da ,a oni maja robote z tymi naborami co teraz sa.Do maja duzo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
Panowie a dentysta czego sie czepia? Dziur,prochnicy kamienia czy tak tylko spojrzy raz dwa i si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 522
Zalezy od dentysty,ale jak masz w chooooooy prochnicy,to zapomnij.

kuj-pom jedzie do slupska,ja pier#%#@...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 185
Witam,panowie miałem wczoraj test sprawności fizycznej i test wiedzy w Katowicach,ale niestety nie zdążyłem na niego dojechać:( dzisiaj byłem na komendzie wojewódzkiej i Pani powiedziała że mam złożyć oświadczenie z prośbą o wyznaczenie nowego terminu testów i czekać na telefon,jak myślicie w jakim czasie mam spodziewać się telefonu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
dzisiaj mialem wz :) zaliczony , teraz badania , mam pytanie orientujecie sie jaka jest minialna ilosc punktów w Krakowie od , ktorej przyjmuja ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium