SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22175
a jak obniża za bardzo to też źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
sądzę że po prostu nie będą przyjmować dokumentów do końca roku skoro tak pisze na stronie twojej komendy. w krakowie nie przyjmowali papierów od 25 października do 8 listopada...co do tabsów, poznałem kolesia który przeszedł dzięki nim.

Zmieniony przez - Tobik3 w dniu 2011-11-12 15:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2400 Napisanych postów 6981 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92897
Poznań coś ruszył z MS? ,bo ja pod koniec stycznia miałem TWO i nadal cisza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 310 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26107
Ło. No teraz to mnie kolego zdziwiłes. Dwa nabory juz były chyba,wie albo cos przeskrobałes i Cie skreslili,a swoja tez szybko sie obudziłesDzwoniłes moze do nich w tej sprawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2400 Napisanych postów 6981 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92897
Kartoteka czysta... znajomi tez czekali po 7-8 miesięcy.. dzwonić do kadr ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 491
Nie masz narazie po co dzwonic,nic to nie da ,a oni maja robote z tymi naborami co teraz sa.Do maja duzo czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 310 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26107
Panowie a dentysta czego sie czepia? Dziur,prochnicy kamienia czy tak tylko spojrzy raz dwa i si?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 491
Zalezy od dentysty,ale jak masz w chooooooy prochnicy,to zapomnij.

kuj-pom jedzie do slupska,ja pier#%#@...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 185
Witam,panowie miałem wczoraj test sprawności fizycznej i test wiedzy w Katowicach,ale niestety nie zdążyłem na niego dojechać:( dzisiaj byłem na komendzie wojewódzkiej i Pani powiedziała że mam złożyć oświadczenie z prośbą o wyznaczenie nowego terminu testów i czekać na telefon,jak myślicie w jakim czasie mam spodziewać się telefonu ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32757
dzisiaj mialem wz :) zaliczony , teraz badania , mam pytanie orientujecie sie jaka jest minialna ilosc punktów w Krakowie od , ktorej przyjmuja ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

nutloveb