SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 385865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
heh powiedziałbym że w tym samym czasie dodaliśmy posta:D Myślę że nabory będą w między czasie tylko nie tak duże jak w lipcu :) chodziło pewnie o to że ten w styczniu będzie równie duży jak obecny. Mam nadzieje ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
hmmm może masz racje... ja jednak obawiam się czegoś innego... Według mnie może tu chodzić o kase ... Nabory w tym roku są dosyc liczne ... i mozliwe ze lipcowy jest tak duzy dlatego iz specjalnie wyczerpią całą kase zeby potem nie robic kolejnego małego "naborku" na 20-30 osób .... ... A w styczniu dopiero bedzie nastepny bo juz nowy rok i nowa kasa ...

Zmieniony przez - gargamel25 w dniu 2011-06-19 19:02:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
2 takie duże nabory z przerwą niecałych 2 miesięcy są bez sensu. Nie ma co spekulować poczekamy, zobaczymy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
wyliczyłem że w 2010r. było w sumie z wszystkich naborów 2717 osób, a obecnie z maja i lipca 2011 będzie 2350 więc może coś jeszcze będzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 285
Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z lekarzami we Wrocku?? Mam tu na myśli czy idzie się wyrobić w 1 dzień i w jakiej kolejności najlepiej to zrobić?? Zależy mi na czsie bo mam 100 km do wrocka. A i 22 czerwca mam komisję lekarską
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Panowie doradźcie :D
Sytuacja ma sie tak, za rok bronie mgr i nie wiem czy teraz składać podanie. Czy rekrutacja teraz trwa rok czy przez to ze MS jest 2 miesaice po testach odbywa sie to szybciej. Jestem z Rzeszowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doradzić będzie tu ciężko, bo u każdego rekrutacja trwa inaczej, a już w ogóle jeżeli mówimy tu o różnych województwach. Wszystko zależy od ciebie: sam wiesz ile to mniej więcej może trwać i kiedy byś się bronił (bo zawsze można to zrobić do 5 lat po skończeniu studiów ;P). Ja tam np. jestem na tym samym etapie co ty na studiach, a papiery składałem w październiku tamtego roku ;). Po prostu idę na żywioł ;P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doradzić będzie tu ciężko, bo u każdego rekrutacja trwa inaczej, a już w ogóle jeżeli mówimy tu o różnych województwach. Wszystko zależy od ciebie: sam wiesz ile to mniej więcej może trwać i kiedy byś się bronił (bo zawsze można to zrobić do 5 lat po skończeniu studiów ;P). Ja tam np. jestem na tym samym etapie co ty na studiach, a papiery składałem w październiku tamtego roku ;). Idę na żywioł ;P.

Oo dubelek.

Zmieniony przez - grzes1ek w dniu 2011-06-21 16:26:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28314
mam pytanie bo zaliczeniu two i tsf, jak dlugo czekaliscie na telefon przez ktory poinformowano was kiedy macie psychotesty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
składałeś w październiku a teraz na jakim etapie jesteś?

teraz na MS czeka sie ok 2 miesiecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium