SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
nie prawda. Na spotkaniu było że lekarz rodzinny albo sportowy. Po prostu nie chce m usie brać odpowiedzialnoci za Ciebie i robić Ci badań. Powiedziałem mojej rodzinnej że jestem zdrowy i nic nie boli a ta podpisała i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
no tak wlasnie myslalem... Ja juz bralem takie zaswiadczenie w tej samej przychodni, byl lekarz a nie lekarka i bez problemu wydal mi zaswiadcenie zmierzyl cisnienie i zrobil EKG i tyle. Ale teraz byla jakas wredna laska . Mowilem jej ze juz bralem takie zaswiadczenie tutaj, popatrzyla i powiedziala ze to bylo w 2011 i przepisy sie zmienily i musze isc do lekarza medycyny sportowej;/

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Panowie ważne pytanie.
Dzisiaj byłem u laryngologa i stwierdził, że mam lekko skrzywioną przegrodę, ale jest super drożność. Jak powiedział, tak wpisał. Pod pieczątką podpis zdolny.

Jak na to zareaguje komisja ?

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
A jak na to zareaguje ksiądz z lokalnej parafii, i sprzedawca w pobliskim monopolowym, albo kierowca autobusu ? Skąd ktoś ma ci odpowiedzieć na takie pytanie ? Skoro wpisał zdolny to zdolny, na nurka głębinowego przecież nie idziesz. Ale może lekarz tego dnia pokłóci się z żoną i będzie się musiał na kimś wyżyć kto to wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
czy "troche" skrzywiona przegroda dyskwalifikuje ?

"troche" tak powiedział laryngolog na obiegówce 2 lata temu jak na AWF szedłem - przepuścił mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam.sklada ktos teraz 1 wrzesnia z podlaskiego? moze z suwalk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 567
Panowie mam pytanie czy podania swoje jakoś szczególnie motywowaliście?? Czy takie proste wystarczy jak z załączniku?

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
w policji nikogo nie obchodzi Twoje wyksztalcenie, anie to jaka to szkoła była. Tym bardziej prawojazdy które ma prawie każdy.
A co do końca to też nie jest aktualne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Podanie tak naprawde ogladaja tylko dwie osoby,
z tego tylko jedna to czyta...

Te dwie osoby to Ty i pani w kadrach, która osoba z Was to czyta,
pewnie wywnioskujesz sam

Mysle, ze spokojnie moglbys skopiowac jakis tekst z piosenek
Eminema, i nikt by sie nie zorientowal, gdyby wszystko na samej gorze
co jest najwazniejsze
bylo na swoim miejscu tj imie nazwisko adres...




by the way



PODANIE


Zwracam się z prośbą o przyjęcie mnie do służby Policji na stanowisko kursanta w Komendzie Miejskiej Policji w .................

Uważam, że posiadam wszelkie predyspozycje osobowościowe oraz niezbędne kwalifikacje do rzetelnego wypełniania zadań przypisanych dla organów Policji. Jestem osobą uczciwą, zdyscyplinowaną i szanującą obowiązujące zasady.


Dawaj soga


Zmieniony przez - Arriva w dniu 2012-08-22 00:36:35

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak samo było z tymi życiorysami dobrze że wycofali bo to jeszcze trzeba było pisać odręcznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium