SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384615

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
W połowie pazdziernika moze bedzie,albo poczatek listopada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
słyszałem że ok 15-20 października coś już powinno się ruszyć i coś już powinno się wyjaśnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9690
jak to dzwonią do was jak mi kazali jechać do katowic po głupie skierowanie na testy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
mowisz o testach wiedzy i sprawności? jeśli tak to pewnie chodzi im oto abyś odebrał z komendy właśnie skierowanie na te testy. bez tej karteczki plus dowodu osobistego nie wejdziesz na teren szkółki gdzie te testy są przeprowadzane. na tej karteczce tez bedziesz miał swój indywidualny numer kandydata, który już bedzie dotyczył tylko ciebie przez cały okres twojej rekrutacji, więc warto sobie go zapamiętać, ponieważ na liście rankingowej na końcu jeśli wszystko zdasz, nie bedzię nazwiska ale właśnie ten twój numer.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
eee chyba nie zrozumiałem wypowiedzi wcześniejszej. tak kolego po zdanych testach widzy i sprawoności dzwonią z doboru do nas i mówią kiedy mamy np termin ms. potem tak samo jeśli zdasz ms, to z reguły dzwonią do 2 tygodni że zdany jesli negatywny z kolei to raczej listownie, choć oczywiście mogą zadzwonić (lub ty do nich) i dowiedziec się o wynik. a na końcu to sprawdzasz ranking, jesli jesteś na nim i masz wystarczającą ilość ptk, to dzwonią (tak myślę) i już jedziesz z "koksem" dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2740
Witam,
mam jedno pytanie- jeśli do rekrutacji przystąpiłem po 11 marca 2011 roku to do TWO przygotowuje się tylko z tych nowych 315 pytań tak???
Te wcześniejsze mnie nie interesują tak?
Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
tak
czytanie ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
@tobik3 gdzie prawdopodobnie Cie na szkolenie dadza?u mnie w gre wchodzi szczytno/slupsk.pila jest na ten czas w remoncie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
ja startuje z komendy wojewódzkiej w Krakowie więc mam ogromną nadzieję że pójdę do szkółki do Katowic (jeśli oczywiście wszystko pójdzie zgodnie z planem ). Nie widzi mi się jazda w pół Polski do szkółki. No ale zobaczymy jak będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
Zaczęli dzwonić już do ludzi którzy maja iść teraz na.szkółkę. 3 listopada jest jakieś spotkanie. Do mnie jeszcze nikt nie dzwonił ale jestem dobrej myśli.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium