SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
Zadzwoń do doboru. Powinni Ci powiedzieć. W Krakowie, nie było od razu wyników z WZ, trzeba było dzwonić 3h po tym jak się one odbyły. I pani powiedziała od razu ile ptk z WZ a potem że łączna suma wynosi tyle i tyle. Także myślę że nie powinno być problemów z tym (chyba, zadzwoń. Pozdrawiam ps. Wie ktoś ile przewidują wakatów na Kraków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 195 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6774
Kraków 130 miejsc na 8 listopad. 30 grudnia 120. tobik trochu poszukac i sie znajdzie :) w koncu w tej pracy co to sie staramy dostac tez bedziesz musial szukać ;)

http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/portal/KWB/658/7691/Rekrutacja_dla_kandydatow_w_procedurze_otwartej__konkursowej.html 

Nie ważne co powiesz.... ważne co zrobisz!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
Dzięki za odpowiedź i cierpliwość. SoG Ci za to . Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1193
Mam pytanie co do kwestionariusza osobowego
Część A pytanie 32
Liczba załączników do kwestionariusza(co ja mam tam wpisać?)
Czy chodzi o podanie życiorys, ankietę bezpieczeństwa osobowego i kserokopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 600
HADEX86 zadzwon do opiekunki i sie dowiesz ile masz pkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 839
zostaw to pytanie, na policji jak będziesz składał dopytasz co masz tu wpisać.

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150
Bobus8611 ja nie mam opiekunki ani opiekuna. U nas czegoś takiego nie było. Nie było żadnego spotkania organizacyjnego żadnych opiekunów ani nic z tych rzeczy. Złożyłem papiery i zadzwonili ze tego i tego dnia mam sie stawić na TWO I TSF w Pile. I nic więcej. Wiem ze inne województwa mają opiekunów czy coś takiego ale niestety u mnie w dolnośląskim sami musimy sobie poradzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Komendant Główny Policji dokonał modyfikacji limitów przyjęć do służby w Policji
w 2011 r., w ramach procedury konkursowej oraz dla osób, które odbyły służbę kandydacką w oddziałach prewencji Policji, w następujący sposób:

1. 8 listopada – 1550 osób,

2. 30 grudnia – 1540 osób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4866
Takie pytanko 8.10 mam TWO i TSF w słupsku jak się przygotowujecie na TSF nie wiem czy tak z marszu bez żadnego przygotowania zaliczę niby nic skomplikowanego tam nie ma ale minuta 45 wydaje się mało na tą ilość ćwiczeń. Jakieś porady sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Zbierasz punkty od samego początku, jak sie nie przygotujesz to możesz mieć pretensje tylko dla siebie. Niby nic skomplikowanego a kondycyjnie daje w dupe.
Ja mam dość dobry wycisk na treningach ale do tego pewnie przed TSF pobawię sie w biegi interwałowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium