SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
podejrzewam że: braki kadrowe + zmiany emerytalne + Euro 2012 i może jeszcze cos :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
przedewszystkim obawa o mniejszą emke. Ale z drugiej strony kadetka oprowadzajaca kolegę po jednostce powiedziała "do zobaczenia za najwcześniej rok". To pewnie złoże podanei w tym miesicu i szybka rekukcja :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
uKonEZka dziś rano się dowiedziałem, że zaliczyłem MS ;) Musze poszukać nr do mojej opiekunki o dalsze instrukcje :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
placebo111 ja też zaliczyłem i czekam na WZ w Pzn :) będą sami dzwonić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46836
jest ktos kto zdawał obiegówke w Katowicach ? szukam informacji jak to załatwic sprawnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 270
Sami nie sami, zadzwonić można. Coś mi się obiło o uszy z nowym rozporządzeniem w którym jest zawarta informacja o max. oczekiwaniem na multi 2 miesiące? Może przez to rekrutacja też ruszyła z kopyta.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26
zgadza sie skladalem dokumenty w KSP :) ciekaw jestem jak moge sprawdzic na ile punktow zaliczylem MS bo przez telefon nie da rady sie dowiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gargamel, najlepiej rano iść po 7 na czczo (razem z moczem) oddać krew i porobić RTG. Potem jazda okulista, neurolog, chirurg i psychiatra jak już dostaniesz opinie od psychologa. To wszystko jak będziesz miał szczęście i nie będzie kolejek załatwisz sprawnie . Z laryngologiem mogą różne rzeczy się dziać bo lekarze mają dziwne godziny urzędowania i kolejki się zdarzą. No i musisz zrobić audiogram i mieć ze sobą RTG. Do dermatologa z wynikami krwi i tu też powinno być szybko i sprawnie.

Generalnie co człowiek to inna opinia bo zależy na jaki dzień się trafi i ilu będzie chętnych do lekarzy.

Jeżeli są jakieś pytania co do rekrutacji w Kato, walić śmiało.

Zmieniony przez - grzes1ek w dniu 2011-06-16 23:19:29

Zmieniony przez - grzes1ek w dniu 2011-06-16 23:26:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 897
placebo111 jak zadzwonisz i czegoś więcej ewentualnie się dowiesz to daj znac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 371
Wiecie może kiedy zamykają listy bo ostatniego lekarza mam 27(wszyscy poszli na urlop w jednym terminie:(. Opiekunka powiedziała, że jak już nic nie można zrobić to trudno ale żeby tego 27 to już na bank zrobić bo to bardzo ostatni dzwonek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium