SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Nie,nie możesz ponieważ są różne przynależności.Policja podlega pod Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji,a wojsko po Ministerstwo Obrony Narodowej.Zarówno MSWiA,jak MON mają swoich lekarzy,którzy mają inne kryteria oceny zdrowia kandydatów do służby,dlatego wszystkie badania podczas rekrutacji do Policji musisz mieć podbitą pieczątkami lekarzy z MSWiA.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 781
ok rozumiem ze jako dokument kompletujacy odpada a jakos jako dodatek do ktoregos z etapów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wziąć ze sobą możesz pokazać i powiedzieć,że masz takie dokumenty.Może psycholog weźmie je pod uwagę podczas rozmowy po teście psychologicznym,bo test Multiselekt i tak będziesz musiał zaliczyć,a jeśli zaliczysz,to po jakimś czasie z obiegówką czeka na Ciebie PZP(Poradnia Zdrowia Psychicznego)i kolejne spotkanie z psychologiem -kolejne testy i rozmowa do zaliczenia.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 103 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28314
sluchajcie jakies 2tyg temu mialem two i tsf, ile wy mniej wiecej czekaliscie na kolejny etap postepowania kwalfikacyjnego?teraz powinni do mnie zadzwonic tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 88 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 456
suezd teraz po TWO i TSF czekasz na Multiselekt i tutaj okres oczekiwania jest bardzo różny zależności z jakiego jesteś województwa. Ja np. czekałem 9 miesięcy a jestem z Wielkopolskiego ale z tego co się wypowiadali inni koledzy z forum to już czeka się krócej więc nic tylko czekać cierpliwie na swoją kolej:)

Zwykli ludzie, a jednak mali bohaterzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 781
kontynuujac temat @slaby powiedz mi co bys odpowiedzial psychlogowi na pytanie , skoro posiadasz wszystkie dokumenty do wojska to czemu tam nie poszedles?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
bo np stwierdziłeś ze wolisz prace w której masz kontakt z ludźmi i każdego dnia możesz bronić bezpieczeństwa.
Albo nie przyznawaj do tego, policja to policja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 781
to po co je w takim razie robiles/robilem, dobrze wiemy ze psycholog osoby z charakteru niezdecydowane odrzuca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
psycholog jak bedze chciał to znajdzie jeszcze 10 innych powodów żeby Cie wywalic

Jestem zdania, że do policji powinny isc zdecydowane i bystre osoby, które potrafią odnaleźć sie w stresujących sytuacjach. Jak masz pomagać innym skoro masz problem z taką błahostka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 781
chyba sie zagalopowales troche, zupelnie zgubiles moj watek, nie prosze cie tutaj o poprowadzenie mojej rozmowy z psychlogiem tylko rozpatrzenie sytuacji na kilka wariantow, jak nie masz nic do powiedzenia na temat to lepiej poprostu nie pisz, a twoje zdanie ze policjant powinien byc bystry i zdecydowany popieram, jednak twoje ocenanie czyis predyspozycji to jak szukanie zony na czacie pozdro bez napinki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium