SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 349469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
Na początku gratuluję zdanego ms. Mówią różnie, ja słyszałem że ok 30 procent zdaje, więc możesz być z siebie dumny. Co do rekrutacji to zalezy w jakim województwie składasz dokumenty bo w różnych województwach kolejność jest różna. U mnie w krakowie po ms jest ankieta i wz. Także myslę ze po zdanym ms poczekaj na telefon z dzialu rekrutacji (choć mi jak dzwonili, ze ms pozytywny, od razu powiedzieli zeby szybko skladac ankiete bezpieczenstwa), lub po prostu tam zadzwon i powinni ci powiedziec co dalej masz robić. Ankiete dobrze jest sobie wydrukowac i na brudno w domu zrobić, bo u nas, trzeba bylo wykorzystac ankiety ktore byly w sekretariacie KW. Te wydrukowane z internetu nie wiem czemu ale nie mogly być. Wiec proponuje ta wydrukowana z internetu sobie ołówkiem na brudno wypełnić, a potem juz w KW na czysto przepiszesz. Oczywiscie nie zapomnij o zdjęciu. Na wz z kolei ładnie się ubierz - galowo. I poucz sie troche bo nie wiadomo na kogo trafisz. Sa pytania z ustawy o policji, o wady zalety, po co do policji itd (poszukaj w netcie na temat wz, duzo znajdziesz i bedziesz mial lepszy wglad na temat pytan. Ale ogólnie wz mimo początkowego stresu to bułka z masłem (przynajmniej u mnie tak było - sympatycznie i bezproblemowo). Ale to potem, na razie się ciesz że sie udało. Powodzenia daleji pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 313 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26107
Dzieki;) Ok,to pozniej zadzwonie i sie dowiem co i jak :) Długo sprawdzaja ta ankiete?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 431
zalezy jak im sie spieszy. Ok 1 - 3 miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9620
26 jade do katowic ale to bedzie dopiero skierowanie na testy.
panie dluuugo w chvj

O mam pytanie może ktoś będzie wiedział. Czy jeśli staram się o przyjęcie do policji to powinienem skrócić włosy? Jak by to opisać, coś jak Bieber tylko że trochę dłuższe A takie z 5cm postawione mogły by być?

Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-10-06 11:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 313 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26107
Włosy? Bez przesady,zostaw takie jakie chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Też tak myślę, ale nasłuchałem się. Wszyscy myślą że to tak jak w wojsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22175
w policji musisz mieć krótkie włosy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tzn jak krótkie? Bo widuje na ulice policjantów z różnymi fryzurami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22175
"Po przygodzie ze zdjęciem w albumie sierżant zapuścił włosy, aby zmienić wygląd. To nie spodobało się przełożonym, którzy kazali mu obciąć włosy.

- Nasz regulamin jasno określa, jak powinien wyglądać policjant pełniący służbę mundurową i każdy, kto na nią się decyduje, powinien uwzględniać takie obostrzenia - zaznacza podinspektor Joanna Kącka, rzecznik KWP w Łodzi."
cytat z jednego artykułu a punk regulaminu sam wyszukaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 156 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 839
była kiedyś informacja w KWP że kobiety równiez mają miec krótkie włosy, najlepiej ścięte na męsko tak aby przeciwnik nie mial mozliwosci chwycić i unieruchomić policjantki, wydawało mi sie ze ta ustawa czy tez rozporzadzenie zostało wycofane i dla mezczyzn i dla kobiet. Ewentualnie nie zostalo dporecyzowane co do długości włosów, a słowo krótkie dla kazdego oznacza inną długość

Zmieniony przez - basiczek18 w dniu 2011-10-08 11:04:14

pomogłam? :) przyznaj SoGa :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

nutloveb