SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 388874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2215
Draciel , w Pile na sali jest parkiet. Trampki, albo zwykłe tenisówki chyba będą najlepsze. Jak uważasz...

Na te kursy przygotowujące do TSF chodzą same dziewczyny bo to one się boją śmiesznego toru przeszkód. Faceci na coś takiego nie chodzą stąd te dysproporcje.

Devgroup, o Twoim koledze też to zaj**iscie nie świadczy skoro nie mógł sobie poradzić z leżakiem, nawet spasionym. Przecież podnosić ciula nie musieli, ciągnąć po asfalcie też można. Wzywać do tego wsparcie? Żenada. Albo ściemniał Ci :)

Historie o patrolach kobiecych wypuszczanych na patologiczne dzielnice włóżcie sobie między bajki... Kobiety łączy się w patrol z mężczyznami, zazwyczaj masywniejszymi i bardziej doświadczonymi. Czasami na komisach może się zdarzyć , że z braków kadrowych mogą wyjechać 2 laski, ale jest to służba dzienna i dzielnica na to pozwala. Raz zdarzyło mi się , że tak jeździły.. ale jw napisałem, była to taka dzielnica, że 1 os patrol prewencyjny mógłby być.

Aha, tez jestem zdania że kobiety do patrolówki nie pasują. Babochłopy może tak, ale nie kobiety. Tylko, że jak pleców nie masz to musisz od tego zacząć. Jest dużo wydziałów, gdzie kobiety się dobrze sprawdzają i są potrzebne..
Zmieniony przez - Przemicek w dniu 2012-09-27 09:34:41

Zmieniony przez - Przemicek w dniu 2012-09-27 09:37:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Ja bym między bajki historii o dwóch laskach w patrolu nie wkładał. Nie wiem jak jest u ciebie w mieście, ale u mnie dwie dziewczyny w patrolu to częste zjawisko. Ktoś będzie patrzył czy dzielnica spokojna czy nie ?? I na nocki też jeżdżą po dwie, niestety braki są tak potężne, że inaczej się nie da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 56 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2215
Vex ja robiłem w patrolówce pod KMP, pracuje tam ponad 200 os, czesc z nich to wywiadowcy czesc mundurowi. Ludzi jest tak wiele z przewagą facetów, że nie ma szans na patrol kobieta-kobieta :). Natomiast na dzielnicach faktycznie są braki kadrowe i kombinują z grafikami, ale tylko raz spotkałem się na 1 komisie że był kobiecy patrol i to w dzień :) Ale jak już mówiłem, to jest luźna dzielnica. Jak jest ostrzejsza awantura to tych 2 lasek dyż. nie wyśle, tylko pojedzie wiwka. Te patrole kobiece, o ile się zdarzają to pełnią rolę typowo prewencyjną - mają pokazać , że kręci się Policja :) A między bajki włożyć to że jakąś tam zgwałcili a drugiej broń zabrali...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6184
Czy zgwałcili i broń zabrali to nie wiem tej historii akurat nie znam, ale patrole kobiece na nocnej zmianie są bo sami dyżurni mi mówili i je widziałem. Mówię tutaj o ksp. A jak na powiecie wyjeżdża jedna załoga na noc to dyżurny ją do wszystkiego wysyła, oczywiście wsparcie też jedzie, ale trochę to czasu zajmuje szczególnie w zimie.
Niedługo to będzie standard bo teraz przychodzi w ch... kobiet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Witam,
Wczoraj miałem TSF I TWO w Katowicach. Zaliczyłem kolejno na 34 i 38 pkt :) myślę że to dobre wyniki.
Bardzo miła atmosfera podczas testów, trochę śmiechu i powagi kiedy sytuacja tego wymagała. Na TSF miałem na sobie halówki przez co się ślizgałem i przez to straciłem parę sekund więc polecam zabrać inne obuwie jeżeli ktoś w najbliższym czasie ma tam testy.

Co do kobiet to w mojej grupie było ich ok 10-12 zdała tylko jedna... Wszystkie poległy na piłkach.



PS. Przed chwilą dzwonił do mnie pan z KWP w Katowicach i utalił ze mną termin MS na... TEN piątek !! super myślałem że będę czekał o wiele dłużej.. normalnie jestem w szoku :D


Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-10-01 08:17:56

Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-10-01 08:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
Nie ciesz się, bo takie dzieciaki jak Ty, zapychają drzwi w doborze :)

Też niby wszystko pozaliczałem fajne pkt.

Fajne kontakty..

I..

Cisza..

Zobaczymy jak to będzie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
Co Ty w ogóle gadasz?

Właśnie tacy jak Ty tylko zapychają. Nic nie zrobią z własną ciężką pracą tylko po znajomości chcą się dostać.

Nie zdam to nie zdam, takie życie ale nie będę się użalał nad sobą.



Zmieniony przez - Golombex w dniu 2012-10-02 08:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Luzifer- bez personalnych najazdów tutaj proszę.Skoro Golombex spełnia wymagania formalne,by móc przejść rekrutację do "Policji,to z niej korzysta.Proste jak drut.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
Chłopie, ale ja Ci jak najlepiej życzę :)

Tylko nie pokładaj 100% pewności w Policji.

Zapisz się na studia zaoczne.

Zacznij jakąś robotę.

Też walczę, a na klatę biorę 2x więcej niż Ty ;)

Nie uda się za 1, to za 2, za 3, za 4, za piątym razem!

Chłopaki! Walczmy o swoje marzenia.

Nie zrozumcie mnie źle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6980
Potwierdzam.

Zmieniony przez - Luzifer w dniu 2012-10-04 00:46:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium