SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2107
nie chcąc zakładać nowego tematu spytam tutaj. Jak ma się sytuacja z mandatami karnymi a procedurą kwalifikacyjną do policji? ( konkretnie chodzi mi o mandaty za spożywanie czy też usiłowanie spożycia alkoholu w miejscu publicznym) ? Czy takie wykroczenia dyskwalifikują już na samym początku ? Oraz czy ma znaczenie jaki czas upłynął od popełniengo wykroczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7929
jak dawno popelniles wykroczenie czyli kiedy dostales tego kwita? z tymi mandatami to wg. mnie zart, ale ktos to podbil ze mamy chca kandydatow z "czysta kartoteka".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
poczytajcie co podpisał ok 2 lata temu prezydent to przestaniecie gadać o tych mandatach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Byl ms w piatek. Teraz juz tylko czekac na telefon, oby nie list...

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam. W zeszłym roku na WKL chirurg oddrzucił mnie za żylaki. Zoperowałem i odwołałem sie do OKL a tam w komisji przywitał mnie chirurg, który wcześniej mnie odrzucił.Oczywiście mnie nie przepuścił. Tym razem wpisał mi żylaki leczone operacyjnie. Moje pytanie brzmi: czy jeśli teraz mam wyleczone nogi mogę ponownie rozpocząć rekrutację, czy jestem już dożywotnio zdyskwalifikowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Moja kadrowa poszla na urlop aktualnie,jak dzwonilem rowno tydizen po testach w pt kazala dzwonic w pon/wt bo ine ma wynikow, ale na inny nr bo urlop. Teraz dzwonilem, ale nie do kadr, a do kierowniczki kadr bo nikt ine odbieral to powiedziala, ze na wynik MS czeka sie miesiac. To co mam sie juz pogodzic z odmowa jak tak czaruja............

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
@maxim1
Na to pytanie najlepiej zapewne odpowiedzą Ci członkowie WKL :P, bądź jakaś tam sekretarka czy ktoś w rejestracji, kto się tym zajmuje.
Jeśli nie masz wbitej w papierach kategorii "D" to wydaje mi się, że możesz ponownie bez obaw startować.

@Marioslaw
Ten miesiąc to jest taki "teoretyczny termin" abyś im głowy nie zawracał.
Jeśli zdasz MS to w zależności od KWP i od liczby kandydatów dzwonią po kilku/kilkunastu dniach z informacją o pozytywnym wyniku MS. Często dzwonią z "zastrzeżonego wirtualnego numeru". Na ten numer nie da się po prostu oddzwonić. Jeśli nie zdasz to do miesiąca od MS powinieneś dostać list z negatywnym wynikiem.
Jeśli minie równy miesiąc i nie dostaniesz listu, to wtedy możesz dzwonić do KWP z prośbą o podanie wyniku MS.
Oczywiście są tacy, którzy dzwonią wcześniej ale najczęściej są spławiani "miesięcznym terminem". Jeśli nie możesz "wytrzymać" to dzwoń, może Ci się uda trafić na kogoś "miłego" i Ci poda wynik przez telefon.

Zmieniony przez - Cheetor w dniu 2014-04-04 20:39:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć, jak się mają pytania na rok 2014? Pod koniec tygodnia dostanę termin na TSF i TWO, gdzie mogę znaleźć pytania do nauki, lub pytania z odpowiedziami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Chcesz zostać Policjantem a nie wiesz gdzie masz znaleźć bazę pytań do nauki :P Może lepiej jednak pomyśleć o zmianie zawodu ...
Poradnik jak zostać policjantem jak i baza pytań była zawsze na stronie KGP i często na stronach KWP.
Nie jestem za bardzo w temacie ale chyba od tego roku nie ma już oficjalnie udostępnionej bazy pytań TWO.
Są tylko przykładowe pytania ...
Zapewne warto nauczyć się starych pytań i to nawet tych z poprzednich kilkunastu lat.


Zmieniony przez - Cheetor w dniu 2014-04-25 10:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 240
Taaaa zmienie zawód bo spytałem się o pytania do TWO xd Myślałem, że na forum można też uzyskać pomoc, jak widać już po pierwszym poście dostałem "pocisk". Pytania na 2014 są nowe, dzwoniłem do Komendy Wojewódzkiej Policji i kazali mi szukać na stronie policji w szczytnie, bo oni opracowują nowe pytania, Tam na stronie też nie znalazłem, jedynie pare przykładowych. Dzwoniłem też do nich, to dowiedziałem się że oni nic o tym nie wiedzą:) dlatego wolałem się upewnić i spytać tutaj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium