SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 577 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9697
gdzies tam przy okazji kogos zapytam. ale jak by co to scinalo by sie je do ewentualnej sluzby a niej szkolki?

Zmieniony przez - turboj w dniu 2011-10-08 22:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
Jesli ktos ma pytania na temat calej rekrutacji w kujawsko-pomorskim to walcie tutaj badz pm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
redordead: a co masz ciekawego do przekazania ? Ja czekam na wyznaczenie MS , jeszcze nie dzwonili a czekam już ze 3 miechy. Jestem z kuj-pom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4866
hmmm rozumiem ze co do terminu ms sami zadzwonia tak z two i tsf w sobote sie udało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
@reserved to jeszcze pewnie poczekasz,u mnie czas oczekiwania na ms to było ok 5miechów.z wypowiedzi innych osób to też coś koło tego.gdzie miałeś two+tsf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4866
To ciekawe co mowisz bo mam osobe z poznania ktora dostala termin ms po 15 dniach od zdanego two i tsf

Zmieniony przez - Arwena360 w dniu 2011-10-10 00:20:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
wszystko zależy od tego jak bardzo im się spieszy z rekrutacją, ja czekałem 4 miesiące od złożenia dokumentów po pierwsze testy, a ms miałem niecały tydzień po sprawności i wiedzy. Teraz jest z kolei taki czas co dobór szuka jak największej ilości osób aby zmieściły się na termin listopada i grudnia. jest bardzo duze zapotrzebowanie na rekrutów. i tutaj dopiero zaczyna się szybkość działań rekrutacji, bardzo ostatnio przyspieszyli rekrutację do policji. Niektórzy w ciągu 2-3 miesięcy wszystko przejdą, z kolei Ci co niedawno złożyli dokumenty i wiadomo że nie dostaną się na listopad i grudzień to mogą czekać nawet i rok na testy itd.wszystko jest więc względne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
redordead: było ? Czyli na jakim jesteś etapie teraz ? Kiedy miałeś TWO/TS no i liczysz 5 m-c od tego czy złożenia papierów w Słupsku miałem TWO.

Zmieniony przez - Reserved w dniu 2011-10-10 03:31:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 522
@arwena260 tez slyszalem ,ze w innych woj. to idzie duuuzo szybciej,ale tam przyjmuja zawsze 100,150 czy wiecej,u nas to ok 50 osob.

@reserved mam wszystko skonczone,czekam na telefon zeby podpisac papiery i mundur odebrac.osoby ,ktore maja mniej pkt. moga miec jakis tam problem bo nie wiadomo czy zalapia sie na 8 listopada(zalezy czy dodadza jeszcze jakies miejsca),zdalo nas lekko ponad 60 osob,na wkl pare odpadlo ,ale to i tak nie zmienia faktu-miejsc jest 43.

Moja droga->listopad papiery na komende,styczen tsf+two,polowa czerwca ms,miesiac po zadzwonili,ze mam w lipcu wz.wrzesien abo+dzielnicowy,polowa wrzesnia/pazdziernik wkl(wiekszosc osob,z ktorymi rozmawialem,tez tak wyczekiwala.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 431
ja złożyłem papiery pod koniec lutego. do maja cisza. w lipcu testy wiedzy, sprawności i ms plus abo, na początku września wz, zaraz po nim wkl. i czekam od połowy września na ranking. uff już niedługo mam nadzieję :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium