SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy do policji część 3

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 384899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez słaby 56 za pkt 3 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
kogo to obchodzi gdzie będziesz szedł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To szkoła nic nie daje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
sam decydujesz a współczucia możesz szukać w cygańskim taborze
to jet temat o policji a nie zawodówkach i rozmyśleniach młodego gimnazjalisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nic by ci się nie stało jakbyś doradził młodemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Mogę wyjaśnić jak działa multiselect i udostępnić materiały pomocne w przygotowaniu zarówno do MS jak i wywiadu zorganizowanego. Wszystko bezpłatnie :)

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27
spartan13, to jak mi dobrze pójdzie 26 to się zgłoszę do Ciebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 93
Sprawy posuwają się do przodu. Wczoraj rozmowa kwalifikacyjna zaliczona bardzo pozytywnie, z solidnymi punktami. Na 200 możliwych punktów, w końcowym rozrachunku mam nieco ponad 80%. Teraz badania i PZP.
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5818
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1828 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9075
Bylem w Gdansku zlozyc papiery, teraz na pocztaku listopada spotkanie na ktorym mam dostac termin TWO I TSF. Startuje z procedura od nowa. Wyniki z poprzedniego roku przepadly. No trudno na fizycznym wykrece lepszy czas gorzej nieco z TWO bo uczyc mi sie nie chce, a widzialem jakies nowe pytanka.

dobre decyzje dojrzewają powoli...

Nowy sezon.
Nowe cele.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akademia Krav Maga Kraków

Następny temat

manekin zapasniczy-warto?

WHEY premium