SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100892

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
MIales pare postow wczesniej z czym najlepiej brac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
same multiple jest malo bogate w magnez tak samo jak i w cynk
a glownie te dwa pierwiastki pomagaja odpoczywac podczas snu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1390
No to magnez sobie zakupie i dorzuce do witaminek
Czy cynk tez dokupic?
Jak tak to jak teraz brac witaminki?
Cynk
Magnez

Multiple

Zmieniony przez - Deksel w dniu 2011-11-29 13:01:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Najlepiej połączyć to z białkiem serwatkowym WPC/gainerem, do tego jakiś zestaw multiwitaminowy, np. z firmy Olimp - te mają dobrą przyswajalność.
Pomiędzy dwoma cyklami z T-100 można stosować cykle kreatynowe.

Deksel - wystarczy, że kupisz sobie jakiś zestaw multiwitaminowy z firmy Olimp i cynku, ani magnezu osobno NIE będziesz musiał stosować.
Sama multiwitamina. Tylko to wystarczy.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-11-29 15:35:01
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 116
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Dlaczego piszesz, że twoje zdrowie nie pozwala na łykanie T-100 ?
Przecież to nie jest SAA, ani nawet prohormon.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-11-29 17:02:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 231 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7357
Od dzisiaj zaczolem testowac t-100 mam 240 kaps, razem z mono uniwersala ,mono biore juz drugi tydzien wiec zaczyna sie rozkrecac.
T-100 zaczynam od standadowej dawki 4 kaps dziennie ( 2 rano i 2 na noc) po tygodniu moze zwieksze do 6 kaps czyli (3 x 2 kaps) .
Jak cos zacznie sie dziac poinformuje tutaj. Osobiscie nie za bardzo wierze w takie suple ale udalo mi sie kupic 2 opakowania za 100 zl:) wiec cena zachecajaca byla zeby sprobowac.
Wczesniej bralem DAA z megabolsa;) i z activlabsa:) ale zero odczuc , wiec bede mial porownanie;)

ONLY GOD CAN JUDGE ME!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Znalazłem informacje, że DAA z Megabola zamiast podnosić poziom testosteronu obniża - tak wyszło w badaniach krwi kogoś kto brał.

_Knife_
INH-AR 3G FIRMY MEGABOL (testowało wiele osób, niektórzy w dawkach 300% zalecanej przez producenta, efektów niestety brak; co gorsza badania krwi wykazały SPADEK TESTOSTERONU i WZROST estradiolu po 3 miesiącach stosowania INH-AR I ETRACENU!!! ZOBACZ TUTAJ -> http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=8996&page=5)

ETRACEN 01 - FIRMY MEGABOL (idenycznie jak INH-AR 3G),

DAA- FIRMY MEGABOL - okazało się, że powoduje spadek ilości testosteronu! WIĘCEJ -> https://www.sfd.pl/DAA_Megabol__Test-t781831.html


W T-100 masz kilka innych składników oprócz DAA, więc powinno zadziałać pozytywnie na twój testosteron.

Swoją drogą, to jest ktoś na tym forum, kto zrobił sobie badania krwi na poziom testosteronu przed cyklem z T-100 i w trakcie ?

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2011-11-29 20:34:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 382 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5462
Też dostane T-100 niedługo i zaczynam ... Od jakiegoś czasu śledzę ten temat i się nie mogę doczekać ... stronę wcześniej - świetna relacja ...

Kto walczy ten może przegrać , a kto nie walczy ten już przegrał ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
Ja na razie 3 tydzień jadę i po powrocie do standardowej dawki 2x2 capsy + Chela MZB mam przyrost wagi 2kg, spadek % zawartości tkanki tłuszczowej na mięśnie czyli tak +2,5-3 kg mięśni więcej przy treningu 3xFBW+Aeroby i 3xAeroby.
Co do siły to jest jakiś wzrost ale spodziewałem się czegoś więcej ale nie jest źle :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium