SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
"a co do konca zycia
nie jestem pewien ( ) czy ktos prowadzil takie badanie
wiec warto rozwazyc rozsadek"

Kwestia, kto jak dlugo chce zyc haha. Oczywiscie rozsadek jest najwazniejszy. Ja dzisiaj wrocilem do przyjmowania testo i tak przez 2 tygodnie, a nastepny cykl nie wczesniej, mysle, jak w lutym, marcu moze.

Alone, co masz podobnie na tej diecie? Pytostoj podobnie jak Kamil, czy podobnie zwis jak na tribusteronie?


Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-10-11 21:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy to działa? czy może jest to kolejne przereklamowane g**** jak te tribulusy? bo po tribulusach to nic nie czułem, żadnych zmian
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
czy dawki antyestrogenow w t-100 sa wystarczajace aby zablokowac estrogen skutecznie? czy jesli normalnie ktos jest agresywny po podniesieniu tescia to czy zmniejszenie estrogenu zmniejszy agresje i atakli szalu? chodzi o to zeby na tesciu miec dobry nastroj ale byc spokojnym i nie tak pobudzonym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Mariusz, dziala. Tylko np. u mnie spory skok sily nastapil w 20 dniu brania dopiero, ale inne objawy, poprawa cery, samopoczucia, jakosci snu mialem juz od 3, zdaje sie dnia.
Ja nie odczuwam zadnej agresji, wrecz przeciwnie jak zaczalem brac to mialem swego rodzaju blogostan. Teraz bez wiekszych niespodzianek, czyli spokojny jestem. Ja w ogole nie mam sklonnosci do agresji, wiec moze na kogos innego bedzie dzialac inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ile tego bierzesz? robiłeś jakieś badania testosteronu przed i w trakcie? wiesz w ogółe w UK gdzie i za ile się robi takie badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W UK normalnie zapisałem się do przychodni, a tam na wstępie zrobili co się dało. Teścia wolnego i całkowitego, LH, FSH, prolaktynę, albuminy, SHBG, itp... zależy jaką przychodnię znajdziesz. A może wszędzie robią, nie wiem, ale ja zawsze musiałem się prosić o kopię wyników, bo normalnie nie dają pacjentowi tak jak w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
W mojej przychodni podaja wyniki przez telefon aaaahahaha. Normalnie smiech na sali. Ja do kobiety w recepcji, ze chce wyniki, a ta galy na mnie. Nawet badania krwi i moczu mi nie chcieli zrobic, dopiero jak powiedzialem, ze mam Hiperbillirubinemie, to sie laskawie zgodzili. Ja nie robilem, zadnych badan, ale moze sie skusze i zrobie przed i po nastepnym cyklu. Bawie sie ciezarkami jakies 7 lat i wiem kiedy cos na mnie dziala, a kiedy nie dziala. Jak sie dobrze czuje to po co mam sie badac?

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-10-11 23:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a testy na poziom teścia długo zajmują? ile się na wyniki czeka?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
@vit82 z tą dietą chodziło mi o spadek libido. W sumie jak się pytałem to powinno być odwrotnie ze jak masz mniejszy bf to w tej materii powinno być lepiej a tu lipa. Dietę mam zbilansowana z dużą ilością cynku, żelaza itp. waga powoli ale jednak spada, poziom bf mierze co tydzień i taż powoli się zmniejsza ale razem z tym wszystkim i libido tez spada.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium