SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
RPS1990

tak T-100 nie jeste czystym DAA ale inne składniki w nim zawarte bardziej się skupiają na potęgowaniu działania niż na samym zabezpieczeniu u jednych poziom prolaktyny może znacząco się nie podnieść u drugich może dużu , więc duże dawki witaminy b6 obniżają poziom prolaktyny, ale stsowane długo mają swoje negatywne skutki miedzy innnymi moze dojść do zalezności organizmu od dodatkowej suplementacji , więc przeszłem na ziółko zawarte w castagnusie NIEPOKALANEK POSPOLITY akurat dziewuszki go używają w stanach napięcia przed miesiaczkom.

jak czytasz moja relacje dokładnie to byś widział dlaczego podjełem takie kroki, a dodatkowo od małego byłem delikatny hormonalnie więc jak psiałem u jednego bedzie tak u drugiego tak .

pozdrawiam , mógłby także używac dziurawca ale ze wzgledu na zmiany pogodowe nie zdecydowałem się
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Tomasz1405
RPS1990
tak T-100 nie jeste czystym DAA ale inne składniki w nim zawarte bardziej się skupiają na potęgowaniu działania niż na samym zabezpieczeniu u jednych poziom prolaktyny może znacząco się nie podnieść u drugich może dużu , więc duże dawki witaminy b6 obniżają poziom prolaktyny,

Akurat w T-100 witamina b-6 jest w ilosciach homeopatycznych.
Skład T-100 jest naprawdę niezły, ale dawki jakie zostały użyte są dramatycznie niskie. B-6 - 0,7mg na tabsa, gdy dawki które oddziałują na prl zaczynają się od 200mg. Trans-resveratrol - ponoć rewalacyjny anabolik. W T100 jest niemicronizowany po 12mg na tabsa. Dawka od której to działa to ~100mg micronizowanego resveratrol (lub 200mg niemicronizowanego).
Szkoda że olimp nie wypuści solo resveratrolu w jakiejś sensownej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Biniu dlaczego skasowałeś mojego posta ? Przecież Tomasz1405 chciał stosować coś na redukcję estrogenów przy cyklu z T-100, a środki, których nazwy podałem właśnie tak działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie zapominajmy ze jestemy w dziale komercyjnym - prosze tego typu posty wymieniac na prv
...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Adramel

patrz co pisałem na stronie 54 - chyba że zbytnio nie zrozumiałem sensu co chciałeś mi przekazać

"odstawiłem witamine B6 , bo spożywałem ją dość długo w dużych dawkach i od dzisiaj przeszłem na Castagnusa, narazie nie widzę znaczących skutków ubocznych "

pozdrawiam

RPS 1990

NO to chyba jest jasne ??? nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Tomasz1405
Adramel

patrz co pisałem na stronie 54 - chyba że zbytnio nie zrozumiałem sensu co chciałeś mi przekazać


Odniosłem sie bezpośrednio do tego co zacytowałem. Żeby nikomu nie przyszło do głowy że dawka b6 w t-100 może wpłynąc na prolaktynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomasz1405

RPS 1990
NO to chyba jest jasne ??? nie??


jak widac nie zawsze

ale teraz juz chyba tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
jasne jak budowa czołgu t-55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium