SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3019
Witam, poważnie zastanawiam się nad zakupem T-100. Jestem w trakcie cyklu redukcyjnym który trwa już jakiś czas. Dokładam teraz cm3+ kreatyne xplode. Bcaa natomiast suplementuje na bierząco.
Przeczytałem wszystkie strony opinni i po T-100 oczekuję wzmocnienia jakości mięśnia, utwardzenia, lepszego użylenia i definicji. To główne punkty dla których zamierzam rozpocząć cykl.
Główne pytania :
1.Obecnie przyjmuje zestaw vitamin kompleksowych Olimpu czy to wystarczy? Zależy mi aby być dobrze zabezpieczony przez tego typu boosterem bo pierwszy raz będę go brał, nie chce ryzykować kłopotów ze zdrowiem wolę więcej zapłacić ale możliwie dobrze się zabezpieczyć.
2.Mam skłonności do Ginekomastii. Przed tym też jakoś chciałbym się zabezpieczyć, czy jest jakaś możliwość dodatkowa, i czy zażywanie t-100 może jakoś wzmóc działanie na gino?
3.Czy podczas brania t-100 potrzebny byłby swego rodzaju odblok? czy to zupełnie zbędne i nie warto sobie tym głowy zaprzątać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 925
Hej,

Zrobiłem sobie pierwsze 2 tygodnie cyklu na t-100. Miałem lekko obniżone libido, pewnie przez zbyt duza intensywnosc treningow plus działanie htp - stąd wybór padł na T-100.
Zaczynałem będąc już jakieś dwa miesiące na lekkiej wycince fatu (2-3 dni w tygodniu aeroby + 3 dni FBW - suplementacja jedynie Adam Now i MZB).
T-100 brałem w dwóch dawkach 3 tabsy rano +50mb B6 i 1 tab przed snem z MZB. Połączyłem go ze spalaczem + okołotreningowo bcaa. Po kilku dniach poczułem całkiem nieźle działanie t-100. Libido dużo na plus, regeneracja także, na treningach wytrzymałość zauważalnie w góre, szczególnie widać było różnicę przy dłuższych aerobach i przy ćwiczeniach na najszerszy grzbietu. Nie robiłem jakichś dokładnych pomiarów poziomu tłuszczu i obwodów ale wizualnie wygląda na to, że jeszcze trochę fatu wycisnąłem bez spadku (widocznego) masy mięsniowej.

Także ogólnie jestem bardzo zadowolony z działania T-100, ale bo jakieś zawsze musi być. Po cyklu zrobiłem sobie poziomy hormonów i wyszedł mi wysoki estradiol. I teraz się zastanawiam czy jakoś dodatkowo zbijać go przed drugim cyklem czy umawiać się już do endokrynologa. Może pobrać przez te dwa tygodnie off'u B6 (tylko w jakich dawkach) i przed początkiem cyklu ponowić badania. Jak myslicie?

Poniżej moje wyniki badania:
Testosteron 27,91 nmol/l [9,9 - 27,9]
PRL (Prolaktyna) 246,5 mU/l [98 - 456]
Estradiol (s) 172,5 pmol/l [28 - 156]

30 dni przed cyklem robiłem sobie sam testosteron, to miałem go na poziomie 21 nmol/l - więc ewidentnie DAA działa. Martwi mnie tylko ten estradiol, prolaktyna pewnie też mogłaby być niższa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
LemonFlash - odpowiem co wiem na twoje pytania:

ad. 1
Zestaw witamin z Olimpu powinien wystarczyć w trakcie cyklu na T-100.

ad. 2
Co do ginekomastii, to istnieje pewne ryzyko, gdyż oprócz testosteronu w trakcie cyklu na T-100 podnosi się poziom prolaktyny co przekłada się na wyższy poziom estradiolu, a to z kolei (w teorii) mogło by skutkować lekką ginekomastią, ale poczekaj lepiej na użytkownika Biniu albo Ambroziak.

ad. 3
T-100 jest produktem zawierającym wiele naturalnych ekstraktów który w związku z tym nie ma takiej mocy w podnoszeniu testosteronu jak sterydy anaboliczne, czy prohormony.
T-100 podniesie twój poziom testosteronu do górnych granic fizjologicznej normy.
Czyli jeśli masz normę testosteronu Testosteron [9,9 - 27,9] nmol/l, a twój testosteron przed cyklem jest mniej więcej w połowie tej wartości, to podczas cyklu będzie bliżej górnej granicy normy, a więc bliżej 27,9 nmol/l.
Odblok byłby konieczny tylko jeśli twój testosteron byłby ponad normę, bo to by świadczyło o "blokowaniu", więc byłby potrzebny odblok, ale tak się nie stanie u 99 % stosujących T-100.

tomchoo - poczytaj ten temat mniej więcej od 40, lub 50 strony i tam pewien gość mówił, że w czasie cyklu na T-100 aby nie mieć podniesionej prolaktyny i estrogenu stosował jakiś środek dostępny bez recepty, który normalnie stosują kobiety w zapobieganiu zespołu napięcia przedmiesiączkowego.
Im więcej prolaktyny tym więcej estradiolu - taka jest zależność pomiędzy tymi dwoma hormonami.

Najlepiej będzie jednak jak pójdziesz do endokrynologa i pod jego kontrolą zbijesz prolaktynę i estradiol.
Na przyszłość następny cykl z T-100 zrób pod kontrolą lekarza endokrynologa.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2012-03-26 22:01:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1013
RPS1990 - Nie czytałem, ale pewnie chodzi o Castagnus;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Najlepiej będzie jednak jak pójdziesz do endokrynologa i pod jego kontrolą zbijesz prolaktynę i estradiol.

to bardziej reakcja osobnicza (roznie u roznych ludzi przy stosowaniu DAA choc T100 jest pelniejszym ukladem)

wiec nie moge sie nie zgodzic z podpowiedzia wskazujaca na lekarza
powinienes mu podpowiedziec co w suplementacji moglo spowodowac u Ciebie ow wzrost aby nie szukal przyczyn w ciemno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Zastanawiam się nad zakupem T-100 i mam pytanie odnośnie kiedy i ile brać capsów?
Pytam bo z tego co czytam to różnie zalecają

Będzie to mój drugi raz na T-100 - pierwszy raz ponad pół roku temu, brałem 4 razy po 1 capsie i efekty były widoczne ale może przy innej rozpisce dawkowania rezultaty będą lepsze?


Zmieniony przez - Seba11 w dniu 2012-04-03 13:39:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jak sam stwierdziles roznie ludzie stosuja
ale wiekszosc bazuje na tym co poleca Olimp na opakowaniu

http://www.olimp-supplements.com/?p=3&m=az&id=263

odpowiednio z czasem ewentualnie modyfikujac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Wiek 52 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3343
A czy sa jakies badania odnosnie kolidowania T-100 z jakimis lekami ?? Albo z jakimis tabletkami ziolowymi, na ten przyklad dziurawiec... ??

Co to za chłop, co 100 kg nie wazy ?!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przyznam sie szczerze ze nie spotkalem sie
DAA - jeden ze skladnikow jest stosunkowo nowym skladnikiem - potrzeba czasy aby baza naukowa byla bliska np tej z kreatyna

ale kazdy dodatek do lekow powinien byc standardowo konsultowany z lekarzem !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
jaka jest zalecana długosc cyklu na t-100 ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium