SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
skelos

juz nie czas aby stal na polce

poprosze po chwili stosowania o opinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Dziekuje za odpowiedz. Bardziej chodzilo mi o to, czy geranium nie powoduje zmniejszania wydzielania testosteronu, gdyz takie opinie mozna bylo przeczytac na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
A czy gdzieś ktoś podawał jakieś konkretne badania na temat geranaminy i testosteronu...?

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Może Nozycoreki ma na myśli tzw."gera dick",o którym piszą używający geranaminy,ale czy ma jakiś bezpośredni wpływ na testosteron to tego nie wiem.

Jak to mawiał Jan Sztaudynger: "Najgorsze z upokorzeń, kiedy nawala korzeń."

Zmieniony przez - Macieyou w dniu 2011-05-27 11:02:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Maciejyou, dokladnie to mialem na mysli.
Badan zadnych nie widzialem, dlatego wolalem spytac sie o opinie osobe posiadajca wiedze fachowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
Dzięki, to zdejmuje z półki i odpalam
Polecę w takim razie 2 kapsy 3 godz. przed treningiem, potem 2 godziny przed treningiem posiłek.
Drugą dawkę 2 kapsy przed snem, około 1,5 godziny po posiłku potreningowym.
Na razie nie będę zwiększał do 6 kapsów dziennie, zobaczę co się będzie działo na standardowej dawce. W zasadzie przy zwiększonej dawce, należałoby dokupić drugie opakowanie.
Odczuwam jeszcze trochę przytłumione libido po cyklu na mocniejszych środkach mimo skończonego odbloku, więc obadam jak się w tej materii T-100 spisuje

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
licze na raporty na biezaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Tym bardziej, że t-100 powinien znakomicie sprawdzać się przy odbloku.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 876
mam pytanie, jestem prawie w połowie opakowania T100, we wtorek robiłem trening pleców ( bez jakichs wiekszych szaleństw ) miałem zakwasy, ale od mniej więcej czwartku mam taki ból w prostownikach że szok. kiedyś jak brałem M-Stak'a to miałem backpumpy, jednak to co jest teraz to jest kosmos do tamtego. Czy ktoś przy T100 miał podobne odczucia? Bo ąż uwierzyć nie mogę że to są zakwasy od wtorku. (wczoraj wieczorem miałem problem żeby się na łóżku obrócić)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie sądzę, aby T-100 miał bezpośredni wpływ na tego typu reakcję. Sądzę raczej, że dzięki temu środkowi zrobiłeś mocny trening, co doprowadziło do uogólnionego zapalenia mięśni pleców - tzw. opóźnionej obolałości mięśniowej. Na to zazwyczaj pomagają zwyczajne środki przeciwbólowe, najlepiej - długodziałające, takie jak np. Apranax. Również naturalne środki przeciwzapalne - takie jak cissus lub ekstrakty z bosweli czy imbiru. Te dwa ostatnie 'specyfiki' są składnikami preparatu Arthroblok.

S. Ambroziak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium