SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w podstwowym badaniu na DAA stosowano cykle 2 tygodni
sadze ze to dobry pomysl
ale wiem tez ze wiele osob stosuje nieco dluzsze okresy
polece dwa numery Perfect Body - o ile pamietam nr 12 i 13 dla pelnych relacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Aha bo nie wiem czy jest sens lecieć dłużej niż 8 tygodni ,pozniej chce przejść na dhea w dawce 125 mg + jakieś ziółka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Myślę, że minimalna długość cyklu na T-100, to 4 tygodnie, a maksymalna długość, to 8 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Przez 4 tygodnie brania wogóle nie czułem działanie ,od kiedy włączyłem vitamine b6 w dawce 200mg ed , ruszyło dosyć konkretnie libido ,Olimp powinien pomyśleć o zmianie składu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Myśli na pewno, bo z obecnym składem przecież już produkt nie będzie produkowany.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Jak to nie będzie ? Djfafa - jak znasz więcej szczegółów, to napisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Informacje takie powinien napisać ktoś z Nutrifarmu, branża wie od kilkunastu tygodni że T-100 w obecnym składzie nie zostanie już dopuszczony do sprzedaży, więc obecna partia jest ostatnią partią z takim składem. Do czego przyczepił się GIS powinien zdradzić producent a nie ja, szczególnie że pewnie standardowo mój post zostanie wykasowany

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 118 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7397
i cisza w temacie.......

wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Biniu i ambroziak - znacie jakieś szczegóły na temat nowego składu T-100 oraz tego czym jest spowodowane wycofanie go ze sprzedaży z takim składem jaki ma teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 581 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16852
I czy nowy skład obniży potencjał tego środka

Ktoś w ogóle badał poziom teścia przed i po?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium