Kilkanaście dni temu świat kulturystyki doznał szoku po tym, gdy media obiegła informacja o aresztowaniu Mr. Olympia Shawna Rhodena. 44-letni Rhoden został oskarżony o gwałt, którego rzekomo dopuścił się w Utah 12 października 2018 roku. 

ZOBACZ: Czy Mr. Olympia dopuścił się gwałtu?

 

W konsekwencji tych wydarzeń, Rhoden został pozbawiony kwalifikacji do Mr. Olympia 2019.

ZOBACZ: Shawn Rhoden nie wystartuje w Mr. Olympia 2019

 

 

Zagraniczne portale takie jak Muscular Development, Generationiron i Fitnessvolt donoszą, że Shawn przeszedł dwukrotnie test wykrywaczem kłamstw. Ron Harris z Muscular Development twierdzi, że Rhoden podczas dwóch różnych testów utrzymywał, że stosunek odbył się za zgodą kobiety, która go oskarżyła.

„Rozmawiałem z kimś, kto jest bardzo blisko sprawy. Nie mogę powiedzieć z kim, ale uwierzcie mi, że to ktoś, kto zajmuje się sprawą. Informacje te są w 100% dokładne i wiarygodne. Shawn Rhoden nie wziął udziału w jednym, ale w dwóch testach wykrywających kłamstwa wkrótce po tym rzekomym incydencie, który wydarzył się w październiku ubiegłego roku i zdał oba z nich.”

Źródło, z którego Ron Harris otrzymał te informacje, jest obecnie nieznane. Niezależnie od tego, jest to dość ciekawa informacja, która zapewne wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzona. Czekamy na kolejne wieści dotyczące tej sprawy, o których będziemy informować Was na bieżąco.

https://youtu.be/xQKDJ-QMySM