Kilkanaście dni temu świat kulturystyki doznał szoku po tym, gdy media obiegła informacja o aresztowaniu Mr. Olympia Shawna Rhodena. 44-letni Rhoden został oskarżony o gwałt, którego rzekomo dopuścił się w Utah 12 października 2018 roku.

ZOBACZ: Czy Mr. Olympia dopuścił się gwałtu?

 

W konsekwencji tych wydarzeń, Rhoden został pozbawiony kwalifikacji do Mr. Olympia 2019.

ZOBACZ: Shawn Rhoden nie wystartuje w Mr. Olympia 2019

 

 

Zagraniczne portale takie jak Muscular Development, Generationiron i Fitnessvolt donoszą, że Shawn przeszedł dwukrotnie test wykrywaczem kłamstw. Ron Harris z Muscular Development twierdzi, że Rhoden podczas dwóch różnych testów utrzymywał, że stosunek odbył się za zgodą kobiety, która go oskarżyła.

„Rozmawiałem z kimś, kto jest bardzo blisko sprawy. Nie mogę powiedzieć z kim, ale uwierzcie mi, że to ktoś, kto zajmuje się sprawą. Informacje te są w 100% dokładne i wiarygodne. Shawn Rhoden nie wziął udziału w jednym, ale w dwóch testach wykrywających kłamstwa wkrótce po tym rzekomym incydencie, który wydarzył się w październiku ubiegłego roku i zdał oba z nich.”

Źródło, z którego Ron Harris otrzymał te informacje, jest obecnie nieznane. Niezależnie od tego, jest to dość ciekawa informacja, która zapewne wkrótce zostanie oficjalnie potwierdzona. Czekamy na kolejne wieści dotyczące tej sprawy, o których będziemy informować Was na bieżąco.

https://youtu.be/xQKDJ-QMySM

Komentarze (7)
anubis84

No zobaczymy co z tego wyniknie. Ale sprawa i tak pewnie będzie.

0
bronsom

Ciekawe czy taką maszynę da się oszukać, zachowując spokój.

0
Gorgor

Oszukiwanie nie polega na zachowywaniu spokoju, tylko na wywoływaniu podobnych reakcji organizmu w momencie gdy mówisz prawdę jak wtedy gdy kłamiesz.

0
bronsom

Zawsze mnie to ciekawiło na ile to się sprawdza, kogoś skazać na podstawie maszynki to tez słabo.

0
lordknaga

strasznie dziwna sprawa, bo te badania przeszedl 2x pozytywnie(czyli nie klamal) taka maszyne da sie oszukac ale jest to trudne, do tego jego kaucja na poczatku byla 750k dolarow, teraz juz jest tylko 250k, czyli w ciagu paru/nastu dni kaucja spadla o pol miliona zielonych... do tego rhoden, kiedy niby sie przystawial do tej laski, nie byl ani w zwiazku malzenskim ani w zadnym innym zwiazku... mozliwe wiec, ze ta laska go podjudzala, zeby wlasnie zlozyc pozew, bo byl swiezo po zgarnieciu prawie pol milona zielonych na olimpi, do tego ta akcja, ze przyszla z fotografem do hotelu, i kazala mu czekac w recepcji, jak by nie mogl isc razem z nia? przeciez odrazu widac, ze postawila go na czuja, jak swiadka, scam odrazu widac a rhoden nawalony tesciem, do tego laska sie do niego przystawia, widocznie wpadl w sidla :-)

0
Gorgor

Typowo amerykańskie: "Znam kogoś kto siedzi w temacie i on twierdzi, że ten człowiek jest niewinny. Wierzcie mi." Jakby Rhoden był gościnnie w USA jak nasz zespół Decapitated to jeszcze zrozumiałbym, że nie zdaje sobie sprawy czym może skończyć się taka przygoda, ale on mieszka tam od 15 roku życia. To wystarczająco dużo żeby zdawać sobie sprawę z zawiłości prawa względem chcianych lub niechcianych stosunków damsko-męskich. Zapłaci sporo za swoją głupotę, w najlepszym przypadku tylko pieniędzmi i karierą. Ja go nie żałuję.

0
milwall

No i coś wiecej wiadomo będzie start na Mr O?

0