SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to na plus chyba

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2011-08-17 10:42:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Po dwóch tygodniach przyjmowania 2 kapsułki rano na czczo i 2 wieczorem mogę stwierdzić że:
-Siła i masa idzie do przodu
-Mięśnie są bardziej nabite i twardsze
-Lepsza regeneracja
-Głębszy sen
-Zaj...sta agresja na siłowni(w dobrym tego słowa znaczeniu)
-Nieznacznie polepszył mi się apetyt
-Libido W DÓŁ ?!?!
-Huśtawki nastroju
-Bóle głowy (po tygodniu zacząłem brać po 200mg B6 dziennie i znacznie się zmniejszyły)

Zastanawiam się czy nie zwiększyć dawki B6 do 300mg bo może to prolaktyna jest winna efektom ubocznym.

Zmieniony przez - Dietanabol w dniu 2011-08-21 09:39:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9233
No właśnie ciekawa sprawa z tym spadkiem libido.u mnie też to zauważyłem.Jeśli chodzi o inne działanie wzrost energii siły i chęci na treningu to na plus.może to przez wzrost prolaktyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4428
słuchacie Mam pytanie ponieważ jestem nastawiony na kupno t-100 tylko teraz nie wiem, jak to zrobić ponieważ dopiero wracam na siłownie po 2 miesięcznej przerwie wcześniej staż 3 lata nie wiem czy zacząć brać od początku i czy by może torche pomogło dobrze wystartować czy może poczekać aż się roztrenuje jakiś miesiąc albo dwa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
osobiscie przyjmowalbym w glownie okresie najciezszych treningow zwiekszajac np objetosci treningowe
czyli wpierw wykorzystalbym pamiec miesniowa a pozniej T100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Hej
To w zasadzie jaka bedzie NAJLEPSZA opcja przyjmowania tego prepartu.
Bo wciaz nie wiem jak go przyjmowac by wykorzystac maximum dzialania. Na opakowaniu pisze do posilku 4 x dzienie ..
Inni tutaj przyjmuja 2 x przed snem i 2x przed sniadaniem...
Moze jakis TIPS niechcialbym aby choc ulamek procenta dzialania tego produktu sie zmarnowal, przez niejasne dawkowanie

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1163 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38165
siem.
Brałem 4capsy przed snem, było ok
Brałem 2przed treningiem, 2c. przed snem i ta opcjawg mnie lepsza, dodatkowa pompa na treningu, "moc" mozna tyrac wiecej a zmeczeniamniej.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
na dobra sprawe odczucia indywidualne moga tutaj decydowac
mala podpowiedz
Slawek Ambroziak poleca przyjmowac naczczo min jedna porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Przeanalizowalem i robię tak
2 caps na czoo 30 min przed sniadaniem razem z Fexitem
1 caps po treningu
2 caps przed snem razem z Zincasem Forte i 200mg B6 i 3 mg Melatoniny
Powinno dac rade ? :)

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wszyskim stosujacym DAA nie moge nie polecic artykulu Slawka Ambroziaka w najblizszym numerze Perfect Body - troche praktyki rowniez !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium