SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem dzis zakupic ale zmienilem zdanie ze wzgledu na to ze moze nasilac objawy depresyjne jak ktos ma sklonnosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 246 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1746
Nie wiem gdzie słyszałeś, że może nasilać objawy depresyjne, ale ja też mam do nich skłonności. Nie zauważyłem pogorszenia samopoczucia, nawet przeciwnie. Chodzę uśmiechnięty od ucha do ucha:) Czuję się bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam nadzieje ze to nie sa odpowiedzi sponsorowane

forumowicz pisal
daa wplywa na wiekszosc hormonow, wplywa na prolaktyna
prolaktyna na dopamine
i reszty juz sie nie da przewidziec jak kazdy bedzie reagowal i sie czul

Zmieniony przez - darot82 w dniu 2011-05-07 15:48:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
chcialbym sie dowiedziec czy produkt nadaje sie zeby go dorzucic na redukcje?

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2011-05-08 10:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
na ostatni szlif jak najbardziej.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
no moze nie na ostatni szlif a w trakcie zeby zapobiec zwiekszonemu katabolizmowi przez wiecej tescia w zylach i na jakotaka poprawe wytrzymalosci i sily bo spada strasznie... no i wysoki poziom tescia tez spala dodatkowo tluszcz
stad moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
jak najbardziej mozna
ja akurat zwrocilem glownie uwage na efekt wizualne w mojej poprzedniej wypowiedzi, bo przy stosunkowo niskim poziomie tluszczu sylwetka nabierze suchosci i twardosci.

ale w celu jaki sobie obrales tez mozna smialo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
to gitara :) 1 opakowanie starczy? i zrobic przerwe z miesiac przed kolejnym? brac 4 kapsy dziennie jak zalecaja?
bo czytalem tu rozne opinie i sie pogubilem :P

Zmieniony przez - Sobczak w dniu 2011-05-08 11:54:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234166
mysle, ze jedno opakowanie styknie
bedziesz widzial co sie dzieje.
tak, 4 kapsy dziennie bedzie optymalnie wg mnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 867 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium