SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 101032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
Też zaczynam stosować od teraz ( własnie paczka przyszła :) ). Ciekawy jestem efektów.
Dawkować jak pisze na opakowaniu czy inaczej proponujecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
przejrzyj watek
sa odpowiedzi jak poleca sie stosowac

osobiscie dodam ze nie ma raczej pewnosci w tej materii - raczej pewne poszlaki co do dawkowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Panowie a po jakim czasie odczuwaliście dobre efekty tego supla? Ja biorę trzeci dzień i tylko mnie bania nap...la
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 117
3 dni to raczej mało... efekty mogą być odczuwalne po tygodniu a nawet po 2! I tyle samo po zakończeniu cyklu powinno przestać działać! Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
w badaniach stwierdzano znaczace podniesienie T po 12 dniach stosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
a co do bolow glowy
hmmm nie pamietam (sledze wiele pol) z doniesien o podobnych niepokojacych objawach ....
nie zmieniles niczego innego ?

jesli nie - odstaw na tydzien preparat i sprawdz czy jest OK
jesli bedzie - dodaj znow - i jesli sprawa sie powtorzy jakas osobnicza nadwrazliwosc na skladnik byc moze ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3416
Jedyne co zmieniłem to zacząłem brać równocześnie z kreatyną inkospor ale 2 miesiące temu ją brałem (ta sama puszka)i nie miałem podobnych objawów. Wczoraj poszperałem w źródłach anglojęzycznych i zdarzają się użytkownicy z migrenami po DAA. Dam temu środkowi jeszcze tydzień na rozkręcenie się. Może organizm musi się przyzwyczaić i bóle głowy znikną a pojawią się mięśnie Dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kreatyna rowniez moze spowodowac ow problem jesli nie bedziesz odpowiednio nawodniony
sprawdz prosce pod tym katem swoj dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1767
Może być skok ciśnienia po mono i nie dostatecznym nawodnieniu. Zmierz ciśnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
i jak tam Dietanabol

sprawdziles stan wlasnego nawodnienia ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium