SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Też nie należy wykluczać, bo przy przetrenowaniu rośnie kortyzol, co może odbijać się na libido.

taaak
przy wiekszych mozliwosciach treningowych takie ryzyko istnieje
swoja droga osobiscie zwiekszalbym objetosc treningow (wiecej serii) a nie ciezary !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Wiec idąc tym tropem może zwiększyć dawke z 4 do 5-6 capsów na dzień by przyspieszyc regeneracje? :)

nie jestem pewien czy to dobry trop ...
Slawku ... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Ogolnie jak narazie jestem zachwycony dzialaniem tego preparatu i z czystym sumieniem moge go polecic Kazdemu 25+

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Dietanabol, to lepiej dołóż coś na zbicie kortyzolu - np. glutaminę, resweratrol, magnez (min. 500 mg) i omega 3. Resweratrol jest dosyć drogi, ale działa tutaj najsilniej, bo zbija kortyzol nawet o 50 procent.

O zbijaniu kortyzolu jest mój artykuł w aktualnym nr PB. Ten numer będzie jeszcze 3 dni na rynku, ale widziałem, że w niektórych empikach - nakład już wyczerpany...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29403
jaki wplyw ma t-100 na nasienie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 118 Wiek 112 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7397
Gęste od emocji

wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11715
3/4 opakowania za mną. Odczucia to lepsze samopoczucie, progres w sylwetce widoczny ( mięśnie rosną i czuć napięcie mięśniowe podczas dnia ), lepsza regeneracja. Co do libido to czuję że znacznie mniejsze niż jak było przed braniem T-100.

I moje pytanie do znawców czy możliwe jest że ten suplement może pływać na "strzelanie ślepakami"? Od ponad miesiąca staramy się żoną o drugie dziecko i na razie nie wychodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 511 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5588
ja mam pytanie ,czy można go stosować razem z lekami przeciwabakteryjnymi,antyseptycznymi typu furaginum,urosept ?
...
Napisał(a)
Usunięty przez NUTRIFARM za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 12 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 400 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7209
Witam. Moje pierwsze pudelko przybylo dzisiaj poczta, wiec za kilka dni bedzie feedback. Przewertowalem ten temat i zauwazylem tendencje, ze wiekszosc osob spozywa 4 kapsy dziennie. Z czego to wynika? Na moim pudelku pisze brac 1 kaps 2 razy dziennie i "do not exceed...". Dlaczego przedawkowywujecie?

Zmieniony przez - vit82 w dniu 2011-09-02 21:07:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium