Dorian Yates, chociaż jest na emeryturze, nie daje o sobie zapomnieć. Otwarcie mówi, że stosuje różne używki na przykład substancję taką jak DMT czyli dimetylotryptaminę. Jest to psychodeliczna substancja psychoaktywna, dzięki której doznaje się euforii, uczucia fascynacji, mocnych halucynacji i silnych przeżyć duchowych. Yates mówi, że DMT zmienia postrzeganie otaczającego świata, jak większość związków halucynogennych. Inny kulturysta Milos Sarcev po obejrzeniu wywiadu z Yatesem, także postanowił spróbować, jak działa ta substancja. Powiedział, że zaczął widzieć „geometryczne kształty” podczas swojej psychodelicznej podróży. 

Yates otwarcie mówi też o sterydach. Na początku roku powiedział, że kulturyści stali się „tykającymi bombami” i odradzał stosowanie takich związków, chyba że ktoś startuje lub ma więcej niż 40 lat. Dlaczego? Yates doskonale wie, jaką skuteczność mają sterydy dla zawodników kulturystyki, ale uważa, że ​​te środki należy stosować ostrożnie. Sam przyznał się, że na emeryturze stosuje mikrodawki testosteronu dla zdrowia i codziennie wstrzykuje sobie go 20 miligramów. 

„Chodzi po prostu o bycie zdrowym w tym momencie. Nie chcę mieć wysokiego poziomu testosteronu i moim celem nie jest budowa mięśni. Po prostu chcę zachować i utrzymać moje zdrowie”.

Yates opowiedział też o swoim pierwszym cyklu kulturystycznym. Cały wywiad możecie zobaczyć tutaj:

https://youtu.be/dpe2haNLBAI

Polecamy również: Dorian Yates odradza stosowanie sterydów młodym mężczyznom

Komentarze (3)
lodzianin1

Kolejny odklejony

2
tomixp

Jak kręcił lody na podsypanych suplach było okej. Sam chwale sobie stare wersje Black Bombs w prochu.
Ale to duchowe i prozdrowotne poerdolety ostatnich lat...

0
lordknaga

akurat jego preworkouty jako jedne z niewielu - dalej daja kopa :-) a z suplami to nie zaczynal przygody najlepiej, bo jego wspolnil w latach kolo 2008/9 wywali go grubo na ponad banke w euro i zawinal wszystko co mial wspolne z yatesem dla siebie... tez jakos nigdy za nim nie przepadalem i za jego odklejeniem, do tego fanem jego sylwetki nigdy nie bylem i imo dali mu za duzo sandowow a ten ostatni, gdzie "WYGRAL" z el sonbatym to juz byla kpina po calosci, z wypchanym brzuchem i mega szerokim, do tego bez bicepsu, 0 proporcji i wygral bo mial lepsze plecy :-D a wygladal jak gowno i nie powinien nawet byc w top3 z takim wygladem.

0