SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T-100 - NAJLEPSZY BOOSTER TESTOSTERONU!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dzieki za odpowiedz

żeń-szeń - 1 kapsułka rano według dawkowania na ulotce, co podbić??
chela mag b6 - treningi raczej wieczorem i pod sali przychodze nieraz rozdygotany , gorąca kąpiel coś trzeba porzadnego zjeść wiec wieczór raczej ale co do dawkowani uważasz że 2 kapsuły ??

a do T-1OO - dało by rade tak jak napisałem ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Tomasz1405
Od poniedziałku ruszam wiec

pytanie dawkowanie 1 kapsułka 4 x dziennie -ok , a co jeśli bym zarzucał 4 jednorazowo przed treningiem 30-60 minut a w niedziele jako jedyny dzien nie treningowy 4 przed snem , lub po przebudzeniu ?


jest kilka szkol przyjmowania DAA
ale jesli nie mozesz 4 x1

wez 2x2

[quote]
żeń-szeń z rana po posiłku ,chela magnez przerzucam z rana na wieczór?


dokladnie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ehhhh obsluga kodow ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
DZIEKI obiecuje dobra relacje z tej przygody

z dawkowaniem to chodziło mi że czasem mam dużo na głowie tu dom tu sprawy tu trening i czasem chodze sie zastanawiam czy brałem czy nie hehe 2x2 ogarne powiem żonie żeby pilnowała , wsumie efekty przyjmowania beda dla dobra wspólnego

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
najlepiej miec pillbox, rano wrzucasz sobie capsy i jak wezmiesz dwie zostana dwie bedziesz wiedzial
ot co taka mala porada, bo mam taki sam problem jak ty
czesto zapominam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
Jak na razie po dość krótkim okresie brania boli mnie głowa, agresja cały czas wysoka a libido baaaaaaardzo niskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27012
muszę zmniejszyć dawkę do 2 kapsułek dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
to rozsadne
ale mozesz sprobowac odstawic na 3-4 dni
wrocic ale zaczac od 2 kapsulek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4
mam zamiar sobie to kupić skończyłem cykl na mass xxl i kreatynie

Bartek_17

...
Napisał(a)
Usunięty przez Biniu za pkt 1 regulaminu
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aeroby rano na czczo- co przed co po?

Następny temat

NO preLoad - NIESAMOWITY BOOSTER NO!

WHEY premium