Wiele osób uważa, że aby zbudować doskonałą sylwetkę trzeba jedynie odpowiednio trenować. Niektórzy są też przekonani, że wystarczy wziąć odpowiednie “suplementy” i będzie “samo rosło”. Oczywiście trening jest niezbędny przy budowaniu mięśni, ale odżywianie jest równie ważnym czynnikiem, jak i nie ważniejszym w całym tym procesie.

Osoby, które nie startują w zawodach, mogą oczywiście mieć trochę więcej swobody, ale jeśli chcesz zostać kulturystą na profesjonalnym poziomie, niezbędne jest przestrzeganie ścisłej diety. Z pewnością jest ona kluczem do sukcesu w kulturystyce, jednak nawet profesjonalni kulturyści nie mają czasem wyjścia i muszą zjeść posiłek w restauracji. Branch Warren, jeden z weteranów kulturystyki, to człowiek, który doskonale wie, co można zjeść w restauracji, trzymając się “kulturystycznych” zasad odżywiania. W najnowszym filmie wyprodukowanym przez Muscle & Strength, Branch Warren udziela kilku porad dotyczących jedzenia w restauracjach.

On akurat wybrał sushi, które również poleca innym jako pełnowartościowy posiłek zjedzony podczas wyjścia do restauracji. Mówi, że kulturyści muszą traktować jedzenie nie jak przyjemność, tylko jak zadanie, które trzeba wykonać. A Wy staracie się wybierać zdrowe posiłki w restauracji, czy raczej pozwalacie sobie przy okazji na drobny skok w bok?

https://youtu.be/rS-4krGOpYY

Komentarze (5)
anubis84

Tylko trzeba wybrać dobrą restaurację.

0
Anonim

Ten dinozaur jeszcze startuje ?

0
anubis84

Chyba nie bardzo, ostatni wzmianka na wiki to zawody z 2016 roku.

0
majk30

Sledze jego insta i nie widze by gdzieś obecnie startował.

0
skorupski

Szkoda tych kontuzji mógł jeszcze coś osiągnąć, sylwetkę miał fajną proporcjonalną.

0