SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING na koksie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Pytanie czysto teoretyczne, jednak chciałbym sprobowac wdrozyc pomysl w zycie.
Jako że jestem ekto to z paleniem sadla nie mam problemu i HIIT 3/4 w tyg zdawał egzamin (byl na przemian z treningiem silowym tj. pon HIIT, wt siłowy, sr HIIT itp.)

a Wiec zastanawia mnie czy przy cyklu delikatnie redukcyjnym na tren A(150mg e2d) + prop(150mg e2d) + clen(2tyg on, 2tyg off) + t3(piramidka do max 75mcg, jeszcze zobacze bo moze 50mcg styknie) trening silowy 2 x dziennie ma sens? w teorii nie powinienem popalic miesni. trening silowy dosc lajtowo (cwiczenia raczej izolowane powiedzmy 3 na kazda partie, wyjatkiem beda plecy, gdzie wrzucilbym podciagania, yates rows, w innym dniu np sciaganie drazka, podciaganie hantelki) rano i pod wieczor w systemie split 3 do max 4 x w tyg, w reszte dni HIIT. wychodziloby mi wtedy po 2 treningi na dana partie w tygodniu. Tylko czy takie cos ma jakis sens? spotkalem sie gdzie z zagranicznymi artami odnosnie tego typu treningu, zawsze jakas alternatywa. zawsze moge wrzucic opcje split x 6 i wyjdzie podobnie.. tylko tu ten dylemat, ktora opcja korzystniejsza dla organizmu?

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2012-10-19 21:47:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Przerobiłem lekko trening Gregora coby bardziej skupić się na klatce a zluzowałem barki bo to moja najlepsza partia.
Nóg nie mogę normalnie ćwiczyć bo jestem 3,5 miesiąca po rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Także część ćwiczeń takich jak wiosła też usunąłem.

Dzień 1 klatka

1. Rozpiętki na ławce skośnej 15powt w serii łączonej (jedno ćwiczenie po drugim bez odpoczynku) z wyciskaniem sztangi na ławce skośnej z ciężarem pozwalającym na wykonanie 4-5 max powtórzeń. (ogólnie 4takie łączone)
2. Wyciskanie hantli na ławce poziomej 4serie 12 powtórzeń
3. Baterflay 4serie po 12 powtórzeń

Dzień 2 plecy

Na początku 4 serie unoszenia hantli w opadzie na tył barków

1. Seria łączona analogicznie jak w 1 dniu
przenoszenie hantelki za głowę leżąc na ławce 15 powtórzeń
podciąganie nachwytem z ciężarem pozwalającym na 4-6 powtórzeń max
2. Wyciąg pionowy 4serie po 12powtórzeń
3. Wyciąg poziomy 4 serie po 12 powtórzeń

Dzień 3 barki+ nogi

Barki:
1.Unoszenie hantli bokiem stojąc
2.wyciskanie sztangi siedząc sprzed głowy

Nogi:
Na dniach będę widział się z fizjoterapeutą to ułożę z nim odpowiedni plan.

Dzień 4 klata

1.Wyciskanie hantli skos dolny 3 serie 12 powtórzeń
2.Wyciskanie hantli skos górny 3 serie 12 powtórzeń
3.pompowanie na maszynie 3 serie 12 powtórzeń
Tutaj wszystkie ćwiczenia małe ciężary z dużą dokładnością

Dzień 5 ręce
Biceps
1. Seria łączona analogicznie jak 1 dniu
podciąganie podchwytem max ilość powtórzeń
uginanie ze sztanga siedząc 4-5 powtórzeń
2. uginanie z hantlami młotek 3 serie po 12 powtórzeń
3. uginanie z hantlą w podporze o kolano 2 ser po 12pow

Triceps
1. seria łączona analogicznie jak w dniu 1
prostowanie z linkami na wyciągu 15powtórzeń
pompki z obciążenie 4-5 powtórzeń
2. wyciskanie w wąskim chwycie 3 serie po 10powt
3. wyprosty z hantlą zza głowy 2serie po 12powt



I tu moje główne pytanie. Czy trening klatki rozłożony w ten sposób będzie ok ?

Zmieniony przez - pater007 w dniu 2013-04-02 19:24:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
jak ktos wczesniej pytal a odpowiedzi nie dostał
ponawiam:

czy w trakcie 4 miesiecznego cyklu saa Warto jest zrobic tydzien regeneracji (przerwy od treningu) ?? powiedzmy po 2 miesiacach ..
dodam ze lece klatke priorytetem 2xtydz (lacznie z 25 serii pro week)

cykl tesc i bold choć bolda to wogole nei czuje i nigdy wiecej tego gówna.

dziekuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Jeśli czujesz, że musisz zrobić przerwę to jak najbardziej zrób. Słuchaj organizmu to Ci powie, co masz zrobić.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dokładnie j.w. regeneracja na saa jest duża,lecz przerwa czasami się przydaje.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 840 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8797
sam juz nie wiem. niby klatke robie 2 razy w tygodniu. ale dodam ze klatka jest po zerwaniu i przeszczepie sciegien. w zwiazku z powyzszym treningi sa slabe, wyciskanie na poziome 70 kg na prostej lawce w serii. dlatego klatkę dalem 2 razy pro week.
problem polega na tym ze nie potrafie nieunerwionej jeszcze części cycka dobrze wyizolować a dokładając ciezaru czuje tylko coraz wieksza pompę na tricepsach ktore sa juz nienaturalnie duze wzgledem klatki ktora 2 lata byla martwa a teraz nie bardzo jej się spieszy wracać do formy.
...ciężki temat ogólnie.
coraz czesciej chodzi mi po glowie odrzucenie treningu ramion na rzecz klatki 3 razy w tyg lekko zeby cos w koncu zadzialalo i zczela rosnąc bo jest dramat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
może przetrenowałeś klatkę?skoro masz takie odczucia,to zmień trening dokładnie ćwiczenia na klatkę,lub druga mozliwość robisz ćwiczenia źle technicznie i triko przejmuje za klatkę pracę,rób wolniej i dokładnie.Część osób jak zaczyna ćwiczyć prawidłowo technicznie okazuje się ze musi zjechać dużo z ciężarów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 304 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10031
no własnie jak to jest z regeneracja na saa ? CUN sie szybciej regeneruje (ponoc nie) tylko misień, wiec gdyby dać partia 2x week (nogi 1x i plecy) a reszta 2x week po 12s na male / 16s na duze grupy trening 1 max a 2 na 80% to by był lepszy przyrost ? niz 1x week na MAXA ?

Klatka (14s) + Łapy (po 12s)
Nogi + Barki (12s)
OFF
Klatka (14s) + Łapy (po 12s)
OFF
Plecy + Barki (12s)
OFF

takie prio na 4-5tyg mocne ? da rade bez przetrenowania ?

Zmieniony przez - Maciek84 w dniu 2013-05-26 17:17:14

Zmieniony przez - Maciek84 w dniu 2013-05-26 17:28:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
dobre jedzenie do tego,regeneracja w wolnej chwili i pewnie że da

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 331
mowisz o takim bialym proszku w samarze po 100iles zlotych ? %-D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

libol i meta

WHEY premium