SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING na koksie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 203586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Co do aero na redukcji planuje po silowym 3 x w tyg robic (po nogach jedynie odpuszcze) czy moze dac aero 2 x w tyg po silowym i 2 x w tyg w DNT zrobic interwaly? A moze 3 x aero i 1 raz interwaly? Co o tym myslicie? Jakie macie doswiadczenia i efekty na samych aero, samych interwalach i mieszance? Mozna w ogole mieszac interwaly z aero (wiadomo ze nie jednego dnia, a interwaly oczywiscie w DNT) czy lepiej wybrac jeden rodzaj z tych 2 metod trenigu? Laczyc wiadomo ze wszystko mozna, ale jestem ciekaw jak to sie ma do spalania tluszczu i utraty miesni. BCAA wiadomo bedzie leciec przed aero, do tego zwieksze bialko do 3g/kg i obcinka kalorii o 500-800 ponizej dziennego zapotrzebowania, tren z tesciem i masterem dodatkowo do tego.

Dodatkowe pytanie za 100 punktow - czy tren jest tak silny ze nawet na ujemnym bilansie miesnie rosna i spadki miesnia sa niemal zerowe? Wiadomo ze waga spadnie bo tluszcz poleci i woda podskorna, ale miesnie nie, dobrze mysle? Gdzies tak czytalem, ale nie wiem ile w tym prawdy, to bedzie pierwszy kontakt z tym srodkiem.

Dzieki z gory za wszelkie sugestie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6606
Co do aero po treningu siłowym to tutaj jest ciekawy artykuł
http://kulturystyka.pl/robisz-aeroby-po-treningu-silowym-przeczytaj-a-przestaniesz/

nie mówie że nie warto, ale ja prowizorycznie wole pójść na sw albo na basen

Zmieniony przez - Marek87 w dniu 2012-04-30 10:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Ja robie aero 3 x w tyg po silowym i 2 razy rano na czczo lub wieczorem po pracy.Czyli 5 sesji aero w tyg.Oczywiście bcaa przed aero a posilowym dodaje jeszcze miarke carbo.Wydaje mi sie ze misnie w miare stabilnie sie utzrymuja przy jednoczesnej redukcji tkanki tluszczowej.Proporcje skladu ciala sie zmieniaja co jest zauwazalne w lustrze.waga stoi w miejscu.Ogolnie jestem bardzo zadowolony.sesja aero trwa 30min.

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 328 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20504
do nacjonal wal tren 150 200propa i miecho ci zostanie na ujemnym bilansie ale miske 3maj w ryzach meicho wol kurak rybe odpusc dobre wegle warzywa i jest ok ja odstawilem ripa z cybra lece tren prop wino clen 3 t miecho w obwodach mius pol centa po 6 tyg ale wyglad kosa na wadze minus 1kg prazki na skosnych brzucha wychodza pomalu wiec polecam takie kombo nisko wegle tluszcze i bialko wysoko pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 233 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6606
Sorry że was męczę aerobami po siłowym ale zobaczyłem że my już tu mamy taki temat w dziale "Badania Naukowe"
https://www.sfd.pl/Robisz_aeroby_po_treningu_siłowym_Przeczytaj,_a_przestaniesz.-t842126.html

Zmieniony przez - Marek87 w dniu 2012-04-30 22:47:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 287
czy mozna cwiczyc takim schematem?
pn klata + triceps
wt plecy + biceps
sr off
cz nogi + barki
pt trening fbw

Zmieniony przez - mat111 w dniu 2012-05-01 14:34:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak chcesz nogi z barkami robic? Jak na te grupy po 5-6 cwiczen po 3-4 serie wychodzi? Ja robie oddzielnie: klata tric, plecy, bary, nogi. Nie dalbym rady laczyc nog z barkami, chyba ze zadnej z tych partii nie zrobisz dobrze.
Podziel na 4 dni trening a ten piatkowy odpusc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 287
masz racje, wiec moze zrobie tak?

pn klata + triceps
wt plecy + biceps
sr off
cz barki + przedramie
pt nogi + brzuch

Zmieniony przez - mat111 w dniu 2012-05-01 15:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Wiek 1 rok Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3889
jak ktos leci na koksie polecam trening charsla glassa bardzo dobrze buduje mieso i sile , trening 4 x w tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
jakis link daj to sie obczai

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

libol i meta

WHEY premium