SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING na koksie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 202825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Pisalem o treningu DJa.
Brzuch co dzien tez nie dobrze, regeneracja tez jest potrzebna.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
wymiarow nie podaje bo smiech na sali, i mnie z.***iecie za saa, ale zdj masz w profilu.

cykl 1-10 deka 200mg e4d
1-10 susta 250mg e4d

pon: klatka tric, plaska, skos w gore, skos w dol, sciaganie drazka, sznur, francuz.

wt: plecy bic, podciagnie do klatki, sciaganie drazka podchytem do klatki, przyciaganie raczki oburacz, wioslo, martwy, modlitewnik, stojac mlotkowo, sztanga na stojaco

sroda barki nogi: sztanga zza glowy, sztanga z przed glowy, unoszenie bokiem, unoszenie w opadzie tulowia, szrugsy + nogi

czwartek: klata tric , plaska na hantlach , skos na hantlach, rozpietki, francuz lezac, pompki na poreczach

piatek: plecy bic , podcagnie do karku, przyciagnie drazka do klaty nachwytem, wioslowanie sztangielka, marwy, odwrotny modlitewnik, mlotek w oparciu o modlitewnik, naprzmiean siedzac,

sobota: barki nogi, wyciskanie sztangielek, unoszenie ramion w przod, unoszenie ramion w bok, podciagnie sztangi do brody, szrugsy + nogi

na szybkiego pisalem, prawie wszedzie robie 3 serie. wiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladnie tez tak mysle brzuch e2d

a ta 6 wejdera to da bardziej wytrzymalosc moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 4247 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36795
Nie wiem, nigdy nie robilem, tylko spiecia robie, dlonie na skroniach lub na klatce piersiowej , nigdy nie trzym sie za glowe, latwo o kontuzje.
Ja robie zawsze wolne 1-3 dni w tyg jesli zaczynam sezon na brzuch.

Pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
w sumie za Arnolda sie cwiczylo co dzien i po 5-6 godzin i sie roslo / za doriana przerwy i regeneracje i tez mistrzem byl wiec jaka puenta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
Gregor wiec co myslisz? inni tez moga sie walczyc, chetnie poslucham jakis dorbych rad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DJ po pierwsze to więcej regeneracji bym dał.
np. dzień siłki, dzień off.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
Dee-Jay nie wiem czy wieksze partie jest sens cwiczyc 2 razy w tygodniu maja dluzszy okres regeneracji ale na koksie wszystko jest mozliwe i taki trening chyba przetrzymasz ale bedzie ciezko


FOD i kto to mowi nasz spamowy spioszek


Zmieniony przez - matip1987 w dniu 2007-10-24 00:48:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2855 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24888
o to ze ja przetrzymam ten trening to ja sie nie boje, tylko jesli to nie przyniesie oczekiwanych efektow (czyli lepszych niz najzwyczajniejszy w swiecei split, kazda partia osobno raz w tyg) to nie ma sensu go robic, tylko o to mi chodiz, ten trening jest jak najbardziej wykonalny, tylko nie wiem czy ma sens, dlatego pytam

dzien silki dzien przerwy? czyli twierdzisz zeby nie sugerowac sie dniami tylko robic takie polaczenie jak napisalem z dniem przerwy po kazdym treningu? np pon klatka tric, wt wolne, sroda plecy bic, czw wolne, piatek barki nogi, sobota wolne i od nowa zaczynam od niedzieli?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

libol i meta

WHEY premium