SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING na koksie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 202895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
Panowie, może mi ktoś naświetlić trening Dantego DoggCrapp?

Weźmy np trening pleców, nie chcę na razie robić całego tego treningu, tylko wypróbować na danych partiach.

Szerokość pleców:

Podciąganie podchwyt 11-20
Ściąganie wyciągu wąsko 11-15
Ściąganiu wyciągu z przodu 11-15

Oznacza to, że do każdego ćwiczenia robimy po 3 serie i każda seria to ciężar gdzie zrobimy 8 ruchów, robimy 20 sekund przerwy na 15 głębokich oddechów i znowu jedziemy ten sam ciężar, tym razem uda się pewnie z max 4 aż do odcięcia, znowu przerwa 20 sek, oddechy i jeszcze raz z 1-2 ruchy?

Dobrze to rozumiem?
Czy każde ćwiczenie to jedna seria z tymi przerwami?

Do takiego treningu mogę dołożyć jeszcze martwy do kolan i podciąganie w opadzie?
Tak jak wpomniałem nie chcę robić całego treningu Dantego bo musiałbym zrobić plecy z 2 razy w tygodniu, a na razie chce zobaczyć jak pójdzie takie katowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 774
Witam, mam pytanie. Jestem w trzecim tyg swojego pierwszego cyklu prop 1-7 100mg e2d i trenuje obecnie planem trzydniowym z serii "porusz swoje...". I właśnie czy 3 DT to nie jest za mało? Zmienić np na 4 DT? Jeśli tak to prosiłbym o jakiś przykładowy plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2815
Chyba Ty wiesz najlepiej czy nie za mało. Jeśli dajesz radę w ciągu tych 3 dni robić wszystkie partie dokładnie to ok.
Sam robię 3 dni bo różnie to u mnie z czasem bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 542
Szygiel, zmiany treningowe są czasami wskazane. Ważne byś jednym planem trenował min. kilka tygodni, by mięcho zareagowało. Dla tego jeżeli chcesz zmienić plan to śmiało, ale trenuj nim min. kilka tyg. Co samego planu, to mam pewną sugestię. Klatę spróbuj trenować przez ten czas bez dolnych skosów, w zamian za dodatkowe ćwiczenie górnego skosu np. Jedno ćwiczenie z normalnym uchwytem, drugie z szerokim.

TYLKO CZŁOWIEK PRAWDZIWEJ WIARY MOŻE MIEĆ DUŻE EFEKTY :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5070
ja musze zmieniac trening co okolo 5 tygodni wtedy jest progres, ale czasami nie sugeruje sie jaki trening mam zaplanowany tylko robie totalnie inny trening takie nagle zmiany dzialaja na mnie bardzo dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2986
szukam treningu pod saa gdzie jest klatka i biceps 2x w tygodniu.
kiedys widzialem na forum, zapisalem, ale zgubilem. mile widziane propozycje

badz naturalny, sok naturalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 147 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5704
po co ci klata 2x wtygodniu? biceps morze byc, myslisz za klata pojdzie szybciej? efekt morze byc odwrotyny..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2815
Biceps nie wiadomo czy może być, zależy jak ma rozłożone partie, w jakie dni co. A z taką wiedzą, że nie potrafi sobie planu ułożyć raczej tego nie ogarnie :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2986
nom nie ogarniam, potrzebuje rad specjalistów takich jak Pan wyżej. którzy mieli po 8 lat gdy układałem swój pierwszy plan treningowy.

badz naturalny, sok naturalny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
ja robiłem klate 2x week i dopiero wtedy moja klata poszła do przodu. trening skladal sie z 12-16 serii w tym serie łączone, super serie. ;) Przykładowo

1tren.
łączona:
Wycisk skos dodatni(ok. 6-9powt) + Wycisk hantli z suplinacja poziom(10powt, lub max) 4s
Pompki na poręczach 3s
rozpiętki 2s mały cięzar około 18pow i przyytzymanie w ekscentrycznej fazie dla rozciągniecia włókien

i drugi
Rozpiętki 3s 2s lekkie+ 1s ciężka
Wycisk sztnagi pozioma 2s+1dropseria z potrójnym ściąganiem
Dipsy/przenoszenie 2-3s

Na koniec dawałem dipsy czy przenoszenie bo chcialem dół poprawić.
Teraz lece troche inaczej bo i cele inne ale tez 2x week klata jest ;)

manipulowanie węglami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PYTANKO

Następny temat

libol i meta

WHEY premium