SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA III str.79 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177704

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 727
Jestem po pierwszym treningu gęstościowym. Jest cięzko i podczas treningu mięśnie pieczą więc jest ok :) połączenie grup mam takie jak to było sugerowane w rozpisce gęstościowej z przed kilku stron pozmieniałem ilość powtórzeń ( według założeń ) i przyznam że odczucia jak już napisałem są dobre. Czuje zwłaszcza plecy. Pisze to bo ktoś ostatnio wspominał coś że słabo czuje plecy jak je robi ( ja też tak miałem ) więc napisze jak ja zrobiłem. 4 czwiczenia : przyciąganie w siadzie płaskim podchwytem linki wyciągu minimalnie szerzej niż szerokość ramion, szybki skórcz, przetrzymać troszke, powoli rozkurczyć. Ilość powtórzeń 20-15-12-9-9 dobierając tak że w ostatnich trzech nie byłem wstanie więcej wykonać. Następnie przyciąganie do karku 5X12 ruchów, powoli z napinaniem mocnym. Potem przyciąganie sztangi do brzucha w opadzie 20-15-12-9 ta sama technika jak wyżej i podciąganie końca sztangi do klatki 20-15-12-9. Liczy się jak już pisano o tym dobra technika i mocny skórcz w fazie końcowej. Zmniejszajcie ciężar jak potrzeba dobierzcie tak by nie móc w ostatnich trzech wykonać już więcej ruchów. A więc to jest moja kolejna propozycja dla tych którzy nie mają konkretnych pomysłów. W praniu wyszło bardzo dobrze. Pozdrawiam i życzę miłej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4378
Moge przy gestosci cwiczac 3x w tygodniu połaczyc nastepujace grupy miesni ze soba zeby zdazyly sie zregenerowac:
pon nogi +barki
sroda klatka +biceps +triceps
piatek plecy (całe)

irek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 761 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8830
hmm pytalem kilka stron wczesniej ale chyba przeoczono moje pytanko co myslicie by do treningu na mase dorzucic trening na klate wg, planu JimmyegoW??

Wejdz tutaj i kliknij na pajacyka http://www.pajacyk.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
na kturej stronie jaki cykl jest opisany czy mugł by mi ktos podać wszystkie założenia co na kturej stronie bo się bogubiłem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 727
Wiras lepiej połączyć antagonistycznie czyli: klatka i plecy, nogi z brzuchem i barki z ramionami, chociaż brzuch można robić w każdy dzień ( to jest jedyny mięsień który można ćwiczyć z powodzeniem codzień ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja robie pierwszy tydzień gęstości, mam zamiar pojechac przez 5 tygodni, 1 tydzień i 5(ostatni) - treningi lżejsze,natomiast tydzień 2,3,4 cięższe.

w 1 i 5 stosuje założenia Michała i "serie łączone",krótsze minimalnie przerwy, skupiam sie na technice i napinaniu szczególnie w fazie negatywnej ruchu.

w 2-4 zastosuje takie metody jak "trójfazę", "serie ze zdejmowanym ciężarem", "superserie" oraz nieco inna ilość powtórzeń, trening jeszcze intensywniejszy, krótszy ale bardziej dynamiczny.
Właśnie w tyg 3 tygodniach spróbuje ten trening na klatke Jimmy-ego.

każda partie ćwiczę raz na tydzień(wyjątek to brzuch i łydki) tygodnie 1 i 5 to 3 treningi/tydzień a tygodnie 2-4 to 4 treningi/tydzień.

3dni : dzien I (Plecy + Uda + Czworoboczne), dzień II (klatka + Łydki + brzuch), dzień III ( Barki + biceps + Triceps)

4 dni : dzien I (Plecy + Brzuch), dzień II (Klatka + Łydki), dzien III(Barki + Uda + brzuch), dzien IV ( Biceps + Triceps + Przedramię)

co o takim połączeniu myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Prosze: cykl 2- s.17; 3- s.36; 4- s.45; 5- s.61

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1450
Witam to jak teraz koncze cyklv V to mam zaczac cykl VI ?? tylko gonikaj znalezc nie umie jak ktos zna zalozenia gdzie sa to dajcie znac Dzieki z gory

"...Niech moc bedzie z wami..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Na 79 sa zalozenia, a na plany wszyscy czekamy, ale sie chyba nie doczekamy:(

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
dzięki sog poleciał

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nogi 2 razy w tyg ??

Następny temat

Co daje gruszka bokserska??

WHEY premium