SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA III str.79 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177621

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
pisze że mamy robić w ciwiczeniach podstawiwych progresje we wszystkich seriach czyli w ostatniej tez zwiekszamy a nie jak wcześniej że dwie ostatnie takim samym cięzarem ?? dobrze rozumiem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
tomb

KÓRY CYKL I KTÓRY PROGRAM?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
chodzi mi o ostatni cylk czyli IV program III/22(jeden z proponowanych)dla 3 dni treningowych, sorry że tak długo odpowiadam ale niestety nie moge szybciej :( ,ale niedługo mam zamiar zakupic atlasik, to bedzie lepiej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie- zwiększamy w każdej kolejnej serii w ćwiczeniach oznaczonych "PROG"

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Michail, mam taki maly problem. Jestem w grupie III. Do pewnego momentu ciezary w seriach na poszczegolne grupy mi wzrastaly (glownie wyciskanie sztangi na lawce plaskiej na klate), nastepnie 2 tygodnie temu zatrzymalem sie na okreslonym obciazeniu i od tamtej pory sila zamiast wzrastac, to maleje, moge zrobic coraz mniej ruchow w serii wzgledem poprzednich tygodni. Na dodatek 3 tydzien jem kreatyne, l-glutamine, carbo i bialko serwatkowe, diete tez mam, wiec powinno byc dobrze, a tu lipa. Co o tym myslisz? Moze za tydzien zwiekszyc ciezary mimo wszystko i porobic wymuszone ruchy to moze cos ruszy, czy lepiej robic tymi ciezarami co teraz i czekac, czy cos sie zmieni? Dodam, ze moj staz treningowy to 5 lat i o jakiekolwiek efekty (przyrosty masy i sily) trudno mi juz od jakis 2 lat.

Demon3

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A może przystąpiłeś do Cyklicznego bez odpowiedniej regenewracji, albo po cięzkim pokresie trerningowym?

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wiec jestem juz zdrowy i w piatek moge cwiczyc.
Mam robic klatke + trica a w sobote plecy + biceps czy normalny piatkowy trening a srode odposcic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 33 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1516
witam
mam takie pytanie :
intensywnosc traningu regulujemy przez zmiane dlugosci odpoczynku miedzy seriami. Czy mozna intensywnosc regulowac zmieniajac liczbe serii
np.: w traningu ciezkim 12 w lekkim 9 na plecy ? ( wydaje sie to lepszym rozwiazaniem bo pozwala dobrac optymalna dlugosc przerw pomiedzy seriami - u mnie jest to np okolo 70sek na klatke )

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 373 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1964
Nie, przystapilem do cyklicznego po wakacjach, podczas ktorych mialem luzniejsze treningi, a ostatnie 2 tygodnie sierpnia wogle sobie odpuscilem, zeby sie lepiej zregenerowac.

Demon3

Życie jest za krótkie... żeby być małym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
keepper
OWSZEM MOZŃA, ALE NIE W TYM PRZYPADKU, GDYŻ DO TEGO POTRZEBNA JEST ZMIANA KILKU CYKLI- BO MIESZAJĄC TERAZ BODXCE ZABURZYSZ CAŁOŚC I EFEKTÓW NIE GWARANTUJĘ...

TUTAJ WSZYSTKJO JEST ZAPLANOWANE OD POCZĄTKU DO KOŃCA...

-------------------

Cartman17
ILE TRENINGÓW OPUŚCIŁEŚ?

---------------------

Demon3

WIĘC BŁĄD KTWI GDZIE INEDZIEJ

MOŻE DEITA, MOŻE OBCIĄZENIA, BRAK SNU ,REGENERACJI STRES , NIE WIEM -MOŻE BYĆ RÓŻNIE

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nogi 2 razy w tyg ??

Następny temat

Co daje gruszka bokserska??

WHEY premium