SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY-GRUPA III str.79 CYKL VI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 176603

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
Carol jak nie dajesz rady to przejdz do 2 grupy.

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Małe pytanko. Macie może jakieś wskazówki na poprawienie uchwytu albo coś podobnego, bo od jakiegoś czasu, przy zwiększeniu obciążeń ręce mi nie wytrzymują. Strasznie denerwujące to jest przy martwych ciągach i szrugsach. Co mam zrobić. Np podczas martwego plecy mam silne i wiem że jeszcze pociągną kilka powtórzeń, ale ręce całkowicie nie wytrzymują i muszę opuścić powtórzenie. Ten problem mam dopiero od tego tygodnia więc nie wiem co jest grane

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
sniks

POCZYTAJ DOKŁADNIE ZAŁOŻENIA TRENINGU- WIDAĆ COŚ ROBISZ NIE TAK, SKORO WSZYSCY JAk JEDEN PADAJĄ NA RYJKI LUB WRĘCZ WYMIOTUJĄ PO TYCH TRENINGACH, A TY JEDEN JESTEŚ NIEDOTRENOWANY

------------

CAROL

NIE BARDZO SKUMAŁEM O CO IDZIE W TWOJEJ POPRZEDNIEJ WYPOWIEDZI- STĄD PROŚBA O SZCZEGÓLY.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
DJ_OKbboy

STOSUJ PASKI

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Michail

Czy moge inaczej sobie poukladac dni wolne miedzy treningami, przynajmniej 1 dzien wolnego miedzy treningiem ciezkim i lekkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
cze
grupa III cykl V, w ciwiczeniu na kaptury szrugsy mamy robić w 5 seriach po 20-15-10-8-8 powtózeń! i nie ma adnotacji prog. tak powinno byc cały czas ten sam ciężar przy 20 i 8 powtózeniach?? podobnie w 2głowych ud, zginanie nóg leżąc!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
CAROL

DAJ DOKŁADNIEJ JAK TO MA WYGLĄDAC??

------------

tomb

GDYBYŚ CZYTAŁ POST TO BYŁO JU ŻO TYM

PROGRESJA WSZĘDZIE, GDZIE JEST ZEJŚCIE Z LICZBĄ POWTÓZEŃ- ZWYCZAJNIE NIE WSZĘDZIE MI SIĘ WKLEIŁA

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1666
Sorry ale chyba ślepy jestem, bo czytam i czytam po 5 razy i jakioś nie moge znależć odpowiedzi na moje pytanie, może jest na podobne dotyczące ilości serii ale mnie chodzi o co innego :( czyli o to czy ma byc progresjia czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
tomb

"PROGRESJA WSZĘDZIE, GDZIE JEST ZEJŚCIE Z LICZBĄ POWTÓZEŃ- ZWYCZAJNIE NIE WSZĘDZIE MI SIĘ WKLEIŁA "

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2449
Mam question
Co to jest SUPINACJA
DZienki

POWER BY SZAPOKLAK & TARANTANS FACTORY OF MASTERS

Zapraszam na www.sz-t.prv.pl 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nogi 2 razy w tyg ??

Następny temat

Co daje gruszka bokserska??

Wiecej