SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
TYDZIEN 2:

wedle planu - dieta & suple, dawki te same, tylko ilosc zarcia zwiekszylem delikatnie

wyspany i odpowiednio najedzony zrobilem trening - moc i pompa co raz wieksza, a trica to myslalem ze mi wy***ie z boku

takze: bic+tric - zaliczone a suple co raz lepiej sie rozkrecaja

zdr.
LB

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2008-03-18 11:39:22

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Senegroth,okresowo,kiedy chciałem dotrenować prostowniki w ich wyższych partiach robiłem,wariację MC,w której pozycję można określić,jako "koci grzbiet".Zdecydowanie obniżałem wtedy obciążenie,w okolicę 100kg i pracowałem nad tym obszarem.Nie polecam tej formy,jednak nikomu z niedostatecznym doświadczenie,nieznajomością kinezjologii,oraz swojego organizmu.Bezpiecznie można to wykonać na ławce do wznosów tułowia z leżenia przodem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
hernegild nop bary sa olbrzymie jak kule armatnie!! rzucaja sie w oczy!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1406 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18410
LeBronn te twoje wypiski z treningów chyba są za bardzo wyczerpując


jakie posiłki jesz w ciągu dnia? moze jakies zdjęcia ich?

jakie cięzary?
tak to i ja nawet bez tych supli moge pisac. moc i pompa co raz wieksza
dostałes towar a to do czegos zobowiązuje!!

Zmieniony przez - sprajt86 w dniu 2008-03-18 15:14:55

Jeśli w kulturystyce jest jakaś magia, to jest to magia walki ponad granicami.
To magia ryzykowania wszystkiego dla marzeń, których nie dostrzega nikt poza tobą.
NIE CHCE SOG-ów!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
sprajt86
czasu na pisanie to ja za wiele nie mam, ale juz ci odp.
dieta taka jak napisalem na poczatku - oczywiscie nieraz zdarzy sie nie do konca jej przestrzegac w kazdym elemencie, ale jakies 70-80% z niej robie. fot posilkow nie robie, bo w biurze nie mam aparatu a w domu to jem jedynie ostatni posilek. odnosnie treningow - zapodalem jakimi ciezarami juz wczesniej, teraz zapodam za jakis tydzien - dla porownania.

zdr.
LB

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 9 ( silownia )

Trening
4 trening mikrocyklu 15stek.
Dobry trening, ciezary coraz wieksze, choc caly czas z lekkim zapasem. Zostaly 2 trening 15stek i zaczynamy mikrocykl 10, ktory o wiele bardziej lubie ;)
W dalszym ciagu duuza pompa.

Wyciskanie lezac - 67,5kg - 1 seria
Wyciskanie skos hantle - 25kg - 1 seria
Przysiady - 70kg - 2 serie
Sciaganie drazka wyciagu gornego - 2 serie
Wyciskanie na barki hantle - 17kg - 2 serie
Uginanie przedramion stojac hantle - 13kg - 1 seria
Francuskie wyciskanie - 30kg - 1 seria

Dieta
Standard, wszystko zgodnie z planem.

Suple
Dzisiaj przed porcja Amped wypilem jeszcze filizanke kawy, bo bylem troche spiacy i zmeczony.. Wiec nie bylo mowy o przysypianiu.
SizeUp bardzo sycacy, ciezko wepchnac posilek po takiej porcji np po treningu.

Inne
Troche zamulony dzien, choc najwazniejsze, ze trening sie udal. Zbliza sie wolne wiec troche odpoczynku sie przyda, wiecej snu.
Nie ma sensu dawania fotek jedzenia, bo w kolko jem to samo..Ile mozna to ogladac ;p Jak matka mnie czyms zaskoczy to sie wam pochwale heh

pozdr

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzień 9
Znowu masakryczny- mialem dzisiaj prawo jazdy (egzamin) po raz juz zreszta nty i oblalem. Abstra***ac od tego, ze czekalem ponad 3h (nie bylem wstanie nic zjesc) i ze bylo ciemno jak w dupie. Teraz dopiero do domu wrocilem i wszamalem obiad- piers z indyka, ziemniaki, warzywa. Jak na wymogi dzisiejszego dnia (stres od samego rana) jadlem dobrze i w zasadzie (abstra***ac od dzienych przerw w posilkach- nie dalo sie inaczej) zmuszalem sie do jedzenia tego co powienienem, czyli generalnie dobrze. Troche przez te 2 dni zaniedbuje TEST, bo nie mam po prostu czasu na wrzucenie jakiejs foty. Jutro na pewno troche ponadrabiam.

***

WYPIS Z TRENINGU :
(Poprzedni wypis z treningu na stronie 10)
https://www.sfd.pl/TEST_-_MET-RX_Patka_i_jej_wesoła_gromadka_-_MASA_i_SIŁA!-t390167-s10.html

Klatka:
-Wyciskanie na ławce skośnej hantlami chwytem młotkowym: 12*13kg, 10*15kg, 8*18kg, 8*20kg (+2kg)
-Wyciskanie sztangi na płaskiej: 12*52kg, 10*57kg, 8*62kg, 6*67kg (+2kg)
-Brama: 12*3kl+3kg, 12*3kl+4kg, 10*3kl+4kg, 10*4kl (+ ~2-3kg)


Biceps:
-Uginanie sztangi stojac: 10*25kg, 8*30kg, 8*30kg, 6*34kg (+2kg)
-Modlitewnik: 12*15kg, 10*20kg, 8*24kg (+2kg)
-Uginanie chwytem młotkowym na ławce skośnej siedząc: 12*9kg, 10*10kg, 8*12kg (+2kg)


Uwagi:
Trening poszedl dobrze, we wszystkich cwiczeniach ciezary do gory. Dobra pompa, chec do cwiczen. Zrobilem jeszcze lydki i brzuch.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-03-18 22:08:02

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
HadesSquad dzięki, ale chyba na focie tylko w miare dobrze wyszły

#################dzień9########################
Witam wszystkich!
Czas podsumować 9-ty dzień testu

DIETA
wszystko wg rozpiski 6 jajek, 100g owsianych, 600 g schabu, 300g ryżu paraboiled, a na noc czeka już mój szejk twarogowy.





SUPLE
do tej pory zdążyłem wchłonąć całą dzienną dawkę chemii
na bonusowym zdjęciu porcja KOKSU na trening (od lewej:glutamina, Size-Up, Amped)





TRENING
Dziś trening przysiadów:)
1. 100kg x 8
2. 120kg x 6
3. 140kg x 4
4. 160kg x 3
5. 190kg x 3
6. 220kg x 3
7. 240kg x 3
8. 250kg x 2 (pierwsze powtórzenie bardzo płytko, drugie głębiej, ale to jeszcze nie to co trzeba, trzecie głęboko ale niestety nie wstałem )

filmik
http://pl.



pozdrowienia for all

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-03-18 22:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2334
Zaje***cie;) gratuluje takich treningów:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium