SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13094
oczywiście będe poprawiać szczegóły i pracować nad sobą teraz już wszystko jasne ..przepraszam dopiero teraz zauważyłam ,że dodałeś te odp , a ja już nie zdążyłam doedytować swojej .Czyli mc dupsko niżej i dopiero się podnosić ?



Zmieniony przez - esencja w dniu 2015-01-19 13:17:39

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Zależy co chcesz tym mc załatwić. Jeśli chcesz mocniej atakować pośladki i tył uda to zostań przy wersji jaką masz. Pozwala mocniej zaatakować cały tył uda, pośladki, pozwala popracować nad rozciągnięciem. Jeśli natomiast podchodzisz do mc jako ćwiczenia siłowego, całościowego , atakujące całe ciało i równie mocno czwórki wówczas bodra schodzą niżej na starcie co zapewnia lepszą dźwignię i siłowo idzie się sporo do góry.
Tutaj masz przykład popatrz na rozstaw nóg, ułożenie tułowia na starcie i bioder. Oczywiście przechwyt nie jest potzrebny wystarczy nachwyt



Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13094
ok zależy mi na pupie i udach w tym ćwiczeniu .Pooglądam i od nast. treningu zastosuję się do wskazówek. Dziękuje ślicznie za wszystkie rady i uciekam już ...

ALL OR NOTHING....
w bólu i pocie do celu

MOJA NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA--> SZTANGA :)

http://www.sfd.pl/Wszystko_albo_nic_..._pods._i_foto_str_21_,_25_i_aktual._str._44_i_46-t1032872-s46.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
W takim razie rdl jest dla Ciebie najlepszą opcją choć skonsultuj z dziewczynami, które Ci pomagają w ladies bo mc sumo potrafi ładnie załatwić pośladki a jeszcze w bonusie przywodziciele.

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2015-01-19 13:34:09

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5995 Napisanych postów 10061 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214367
Hej to jeszcze raz ja
Zmniejszyłam obciążenie i wałkuję ten martwy ciąg i chciałam podpytać czy idzie to w dobrym kierunku?

Tu 9x60kg





9x65kg



""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 145 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1285
Przy push press można trzymać sztangę małpim chwytem i brać ją z wysokości barków czy musimy ją przytrzymywać końcami palców z łokćmi wysoko, w linii barków jak ciezarowcy? Bo ja tym drugim sposobem nie potrafie, nadgarstki prawie pękają,bilą, elastyczność nie ta. Czy może są jakieś ćwiczebia by nauczyć się wzorowego zarzutu na barki z łokćmi wysoko?
Widziałem na UTube rózne techniki PP wykonywanego przez różnych instruktorów i zgłupialem.

Żyj własnym życiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
missInvincible- nie tyle Cię olewam, co zostawiam osobie, która już Ci doradzała, bo ma z tyłu głowy poprzednie wykonania.

Jesiotr- jak ciężarowcy, tyle, że oni nie trzymają tego na samych palcach, tylko pewnie w dłoni. Musisz popracować widocznie nad mobilnością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cześć mam prośbę o zerknięcie na filmiki- mam problem z wchodzeniem na ławkę, bo przez szerokie biodra muszę je bardzo "zamachiwać" w bok żeby się wdrapać na ławkę, czy powinnam dalej robić to ćwiczenie? jest ono bardzo męczące i nie robię w nim progresu bo trudno mi utrzymać równowagę i wciągnąć ciało przy tym biodrze które jest obok a nie nad nogą:/






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
missInvincible
Hej to jeszcze raz ja
Zmniejszyłam obciążenie i wałkuję ten martwy ciąg i chciałam podpytać czy idzie to w dobrym kierunku?

Tu 9x60kg





9x65kg








Znów powiadomki mi padły do tematu

Podoba mi się teraz wykonaniu, można się przyczepić do ułożenia głowy ewentualnie zwróć uwagę na kontrolę dołu grzbietu bo widać w niektórych powtórzeniach tam robi się płaski dół pleców ale generalnie jest bardzo dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
preria
cześć mam prośbę o zerknięcie na filmiki- mam problem z wchodzeniem na ławkę, bo przez szerokie biodra muszę je bardzo "zamachiwać" w bok żeby się wdrapać na ławkę, czy powinnam dalej robić to ćwiczenie? jest ono bardzo męczące i nie robię w nim progresu bo trudno mi utrzymać równowagę i wciągnąć ciało przy tym biodrze które jest obok a nie nad nogą:/









Wejście na ławkę nie jest łatwym ćwiczeniem wbrew pozorom, jeśli jak mówisz musisz "zamachwiać" biodrem czy przypadkiem nie brakuje Ci rozciągnięcia tyłu uda czy mobilności w biodrach ? To może być przyczyną takiego stanu rzeczy. A to, że ćwiczenie sprawia problem to tylko się cieszyć bo im ćwiczenie dla nas mocniej wymagające i "niewygodne" tym lepsze przynosi rezultaty. A powiedz czy podobne odczucia występują jeśli ławka jest niższa ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium