SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Czujesz brzuch ?

Jak dla mnie, technika jest w porządku.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za odpowiedź. Tak brzuch czuję na maksa przy tym ćwiczeniu. Jak dla mnie nr1, nic mi tak w kość nie daje na brzuch.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Delikatnie mógłbyś się nieco zbliżyć do wyciągu ale jest ok tak jak napisał Ronnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Dzięki za odpowiedź. Dzisiaj robiłem i poszło wyjątkowo leciutko, trzeba dorzucić kolejną hantle

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
No bez progresu nie ma treningu więc warto coś dorzucić jak jest zapas

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5730
Witam, nie chciałem zakładać osobnego tematu, a w innych działach nie znalazłem podobnego do tego. Czy sposób w jaki robię przysiad jest ok?


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nie tędy droga u Ciebie z przysiadem. Zredukuj sporo ciężar , kontroluj go przez cały czas trwania ćwiczenia. Nie odbijaj się od łydek bo to szkodzi i stawom skokowym i kolanom. Za mocno wychodzisz kolanami do przodu.
Jak możesz zredukuj ciężar i nagraj wersję z podkładkami i bez.
Na pewno nie możesz tak głęboko schodzić bo gubisz pozycję techniczną i rotujesz biodra.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Jesteś za bardzo wygięty w łuk podczas robienia przysiadu, Pozycje utrzymujesz ale zbyt powiększona lordoza w odcinku lędźwiowym też nie jest dobra bo tam mocno działają siły na poszczególne kręgi. Poza tym wyjdź do pozycji wyprostowanej doprostuj biodra i wyprostuj nieco kolana. Po prostu musisz przyjąć stabilniejszą pozycję zrotować biodra do pozycji neutralnej.

Martwy wygląda nieźle tylko zanim pochylisz się po sztangę przyjmij pozycję techniczną i już z ustaloną pozycją chwyć sztangę. Pilnuj dołu grzbietu bo przy podnoszeniu sztangi nieco się wygina. Kontroluj też głowę , najlepiej jak będzie przez całe ćwiczenie w jednej linii z plecami

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zwróciłabym uwagę na ordywające się pięty w przysiadzie. Może Rion się wypowie czy to raczej kwestia butów czy czegoś innego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium