SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Martwy ciąg "touch and go" przy dużych ciężarach jest bardziej niebezpieczny dla kręgosłupa i zmienia się w nim trochę kolejność rekrutacji jednostek motorycznych.To jest ciekawe zagadnienie i jak będę miał więcej czasu, postaram się dorzucić swoje trzy grosze

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
przy podciąganiu podchwytem szerokość barków ,bardziej skupiać się na pracy pleców czy ramion ?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777698
Nikki jeśli dasz radę zwiększ nieco zakres ruchu zejdź niżej i wyprostuj bardziej bez blokady w stawie kolanowym i będzie bardzo dobrze

Valerik to jest ćwiczenie wielostawowe i tutaj ciężko się skupić bardziej na jednym mięśniu pracującym bo one wszystkie mocne uczestniczą w pracy. Wcześniej po prostu pada mięsień słabszy wykonujący pracę najczęściej, a przynajmniej tak powinno być, powinien paść biceps. Ale podciąganie podchwytem uważaj jak ćwiczenie wileostawowe a potem ewentualnie dobij jakąś izolacją na biceps.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Dziękuję Rion, postaram się schodzić niżej i bardziej prostować, jednak kiedy schodziłam niżej to utknęłam na ciężarze 95kg, ponieważ nie miałam sił wypchnąć w górę:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777698
Nikki ale z tego co pamiętam przed suwnicą robisz przysiad, w którym też progresujesz z ciężarem więc to nie jest bez znaczenia. W przysiadzie dokładasz więc mięśnie są bardziej sfatygowane a później wskakujesz na suwnicę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
nie doczytałem i myślałem że siadasz 95 kg :D

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
To nie jest spampost.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Witam, wrzucam jeszcze raz film ze Swingu sztangielką do oceny. Mam nadzieję, że wygląda to już choć trochę lepiej niż poprzednim razem


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium