SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Dzięki wielkie :) Po przeczytaniu stwierdzam, że moja wariacja jest bliższa Stiff Leg Deadlift i w sumie w tym kierunku chciałam iść tym razem. Jakoś mi to rozróżnienie na Stiff LDL i Straight LDL umknęła :) Ach te niuanse :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
O straight ldl mozna na dobrą sprawę zapomnieć
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Zapamiętam żeby zapomnieć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
Poprosze o ocene:


Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Martwy wygląda ok ale wydaje mi się, że trochę za mocno szarpiesz. Wgnieć stopy w ziemie, wywrzyj lekką presje na sztandze i dopiero dociągaj.

Wiosło ok, jeśli oczywiście pracujesz łopatkami.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2016-11-17 20:58:03

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Qitr, ocenie jutro, bo to trochę odstrasza, kiedy ktoś nagrywa każde ćwiczenie jakie mu przyszło do głowy

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
głównie o fronty chodzi bo dawno nie robiłem

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Martwy: trochę się garbisz a na dole pleców gubisz łuk. Wydaje mi się, że skorzystałbyś z patrzenia przed siebie. Teoretycznie to przeprost w odcinku szyjnym, ale w praktyce nie spotkałem osoby, która miałaby przez to problemy a pomaga sporo. Poza tym nie masz pogłębionej kifozy ? No i nie opuszczaj tak bezwładnie tej sztangi.



Fronty wygladają ok, ale ponawiam pytanie. Badałeś sie pod kątem wad postawy?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80255
byłem u fizjo to mi powiedział ze mam lekką skolioze ale taką którą każdy ma o poglębionej kifozie nic nie mówił

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium