SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 913
Kilka pytan. Narazie teoretycznych pozniej po odpowiedziach powrzucam filmiki :) - Czy california press wykonywana w sposob podobny

- moze miec miejsce u takiego amatora jak ja :P Ponoc wariantow jest wiele i zastanawiam sie ktory bylby najodpowiedniejszy do nauki techniki cwiczen izolowanych (Albo ktory mial na mysli ronnie w swoim zacnym artkule). I pytanie odnosnie wyciskania hantelek siedzac - W ostatniej fazie koncentrycznej hantelki u gory moga sie lekko do siebie schodzic czy ruch powinien byc tylko i wylacznie w pionie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
Pandarek, dziękuję bardzo! Zastosuję się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
xFadrix-
Ściśle rzecz ujmując CP nie jest izolacją. Filmik może być jako instruktaż, o coś takiego chodzi

Co do hantelek- tak powinny iść po lekkim skosie, ale bez dotykania się na górze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 913
Dzieki sliczne i tylko ku woli scislosci. Kat laewczki przy wyciskaniu siedzac 90? Mozna powiedziec ze mam laweczke tylko pozioma ale przy odrobinie inwencji tworczej i starej dechy jestem w stanie co nieco wykombinowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
tak, może być nieco mniejszy ew.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 666 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22104
Witam, Proszę o ocenę i porady jak poprawić technikę mc :)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Witam ponownie,

wrzucam do ponownej oceny dipsy i push press. Teraz są to już ciężary robocze na kilka powtórzeń, wtedy były dość niskie na cele nakręcenia filmików.

Pierwotne filmiki i odpowiedzi są na stronach 18-19.

DIPSY:

stary filmik:




nowy filmik:




PUSH PRESS:

stary filmik:




nowy filmik (z boku i przodu):






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Lominox- film mi nie działa

Suchy:
Ewidentnie mniej w pionie. Nie ma żadnych bóli w obręczy barkowej?

Do do PP-
skup się teraz na 2 rzeczach: na pchaniu się głową i klatką do przodu + przenoszeniu tego za głowę.




Szukałem jakiegoś filmu, żeby to trochę unaocznić. Tu możesz potrzebować sobie porobić kilka pauz. Zwróć uwagę, że sztanga w końcówce ruchu jest nad stopą/piętami, i to głowa z tułowiem leci do przodu. Pozycja końcowa z PP przodem jest taka sama jak z PP z tyłu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 544 Napisanych postów 1749 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 662809
Przepraszam, że dopytam patrząc na filmik kolegi suchymks, ale czy taki ruch w dół jest akceptowalny? Chodzi mi o to, że nie widzę ruchu bioder w tył a jedynie po linii pionowej w dół, którego też nie umiałem wykonywać i myślałem, że to jest spory błąd. Z góry dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Tułów ma schodzić pionowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium