SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skonsultuj technikę ćwiczeń

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 71352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Nie przyszły mi powiadomki

Jest zdecydowanie lepiej widać, że pracujesz dużo lepiej biodrami i ta sztangielka lata jak należy. Pilnuj pozycji w dole grzbietu jak schodzisz w dół i będzie dobrze

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 707 Napisanych postów 2315 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 481540
Cieszę się, że lepiej mi wyszedł ten Swing, fakt muszę pilnować ciała kiedy w dół schodzę, bo sama czułam czasem moment, że mnie ciągnie ta sztangielka

Zmieniony przez - Nikki w dniu 2014-12-15 17:33:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Witam, wrzucam do oceny

Przysiad, tylko sporą część mnie zakryły talerze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 520 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4013
według mnie przysiad nie jest zły, tylko nie wiem czy nie za bardzo przenosisz ciężar na palce.. Cieżar ma byc cały czas na piętach, na to trzeba zwracać uwagę:) Ale wygląda to dość dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Powiem Ci, że bardzo niefortunne ujęcie bo nie widać jak się zachowuje góra pleców i jak zejdziesz na dół to dołu pleców tez nie widać czy zachowujesz prawidłowe ustawienie, wydaje się, że jest w porządku. Przyczepiłbym się do tempa i faktu czy się nie odbijasz na dole od łydek. Jeśli nie odbijasz to w porządku. Jak masz kamerzystę ze sobą to czasem niech podejdzie bliżej żeby można zobaczyć dół grzbietu i ogólnie aby film był z bliższej perspektywy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Ok, kamerzystę następnym razem ochrzanię

dziękuję

łydki muszę sprawdzić dokładnie, ale chyba nie
przy większym ciężarze tempo już takie szybkie nie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6514 Napisanych postów 62305 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777696
Pewnie, tempo rzecz dyskusyjna i zależy w dużej mierze od ciężaru.

Jak kamerzysta jest to niech się stara

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie, zejście trwa tyle samo co wstanie. Chyba, że to wynika z lekkiego ciężaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
Skeba
Faktycznie, zejście trwa tyle samo co wstanie. Chyba, że to wynika z lekkiego ciężaru.


Z małego ciężaru. Potem już tak lekko nie jest i wolę mieć wtedy kamerzystę za sobą, tym bardziej, że ten stojak ma głębokie haki i przydaje się pomoc w odkładaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
megan292 Mistrzyni Polski FB
Ekspert
Szacuny 453 Napisanych postów 846 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22024
Da się coś powiedzieć o moim siadzie na podstawie tego filmiku?
Z góry dziękuję za wszelkie uwagi :)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Front and back squats

Następny temat

Łódź Garage Games

WHEY premium