SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SOLARIUM - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 824992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
linki do allegro szybko wygasają dlatego dalem na cokupić.pl :D
ten dax co dałem jest dobry na słońce, użyłem go kilka razy ale wzięło tylko na ciało nie na twarz -.-, po trzech razach do tej pory mam brązowe nogi i brzuch ale to tylko to :D dax przyspieszacz spełnił moje wymagania na słońcu, ale do solarium jeszcze sie zastanowie czy go wziąść, osobiście bym posłuchał rady kevala, aby go nie kupować, ja go w domu mam więc dlatego się zapytałem. Kupię sobie jakieś sprawdzone raczej, bo wole nie testować...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
ja uzywalam pare razy daxa na solarium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Ale keval napisał, że dax to przyzwoity kosmetyk..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4348
Cześć, mam czarne włosy,zielone oczy i lekko śniadą cere,która od wakacji wyblakła,ale opalam się na brąz.Do soboty 21.11 chciałbym się ładnie opalić,ale na to jest chyba za malo czasu...I mam pytanie czy iść w tygodniu raz na solarium na np.15min czy dwa razy w np. poniedzialek i czwartek po 7min. ? Który wariant będzie lepszy,kiedy ładniej sie opale ? Będzie to moja pierwsza wizyta na solarium...
Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam Michał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Biorąc pod uwage to, ze to bedziesz pierwszy raz na solarium to zdecydowanie to drugie, z tego co piszesz to raczej nie powinienies się spalić, więc możesz spróboweać w poniedziałek np. 9 min i w pątek 10 min, ale to wyjatkowa sytuacja i nie powtarzaj tego zbyt często.... natomiast 15 min na 1 raz zdecydowanie NIE!!!

A i jeszcze jedno na brązową opaleniznę do 21.11 raczej nie licz, efety solarium widać dopiero od 4-5 wizyty, niemniej jednk koloryt skóry powinien Ci się zmienić...
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4348
Ok to zrobię tak jak mówisz.Mam nadzieje,że nabierze troszkę zdrowszego kolorytu,bo na brąz miałem nadzieje,ale tak jak mowisz po kilku wizytach,a nie dwóch. Aha i mogę np. iść w poniedziałek i czwartek ? Zresztą zobaczę jak będę wyglądał następnego dnia po pierwszej wizycie,zeby potem np. w sobote po piatkowym solarium nie wyglądać śmiesznie ;D

Pozdrawiam Michał.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1512
Jaki polecacie samoopalacz dla ciemniejszej karnacji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
mam podraznienia po goleniu na szyji bylem na solarium pare razy i podraznienie robi sie bardziej czerwone czy powinienem uzywac masci z witamina a po kazdej wizycie w solarium na to miejsce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
jest oddzielny temat o samoopalaczach wystarczy go przeczytać
ale skoro już tu piszesz:
sądzę że pierwszy raz chcesz używać samoopalacza więc odradzam wszelkiego rodzaju pianki. Z nimi trochę wyższa szkoła jazdy jest
dlatego na początek soray'a do ciemnej karnacji http://www.perfectfresh.com/?pa=632&ex=pa
jeżeli się obawiasz weź pierw do jasnej.

i odsyłam do lektury ., jest tam dużo ciekawych informacji odnośnie przygotowania skóry, nakładania , doboru a także usuwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
nie jestem zwolenniczką opalania solariach, gdyż są nieodpowiednio dezynfekowane.
Są natomiast wyjątki.



Panie rozcieńczają sobie płyn dezynfekujący z wodą, którym potem przemywają łóżko, i w efekcie tylko rozmazuje to pot osoby, która wcześniej leżała. Nieoodppowiednie stężenie powoduje ,że grzyby i bakterie nie są skutecznie zniszczone.

W końcu nieświadome tego chcąc oszczędzić- wlewają wodę do płynu myśląc ,że starczy na dłużej , a w efekcie powoduja ,że staje sie on albo mało skuteczny albo w oógle nie działa.
Nie pije tu do wszystkich solariów , ale warto mieć to na uwadze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zęby mądrości?

Następny temat

glupie pytanie :-)

WHEY premium